Саджанці фаленопсису

«КАТАЛОГ ФАЛЕНОПСИСІВ»


Фаленопсис Mix фото
код: 361001
5 шт в упаковці
5
169,95 грн.
Нема в наявності

Фаленопсис: посадка і вирощування. Купити фаленопсиси в Україні

Фаленопсис - схожа на метелика орхідея

Фаленопсис - численний рід вічнозелених трав'янистих рослин сімейства орхідних. Їхня батьківщина північний схід Австралії, Філіппіни і Південно-Східна Азія. Близько 40 видів живуть у вологих тропічних лісах. Всі вони красивквітучі, більшість володіє приємним, солодкуватим запахом, іноді сильно вираженим. Природний ареал через вирубку лісу людиною і створення сільгоспугідь щорічно скорочується. Для виживання роду це становить загрозу. Сьогодні всі збережені види взяті під охорону.

Утримання фаленопсиса в домашніх умовах

Рослини в культурі давно. Пік селекційної роботи припав на першу половину ХХ століття, гібридизація продовжується і сьогодні. Ці орхідеї популярні серед квітникарів, кількість сортів обчислюється кількома тисячами. За відгуками, вони самі невибагливі. Основний догляд полягає в:

  • створенні достатнього освітлення;
  • помірному поливі очищеною водою;
  • обрізці засохлих квітконосів;
  • підгодівлі, призначеними спеціально для орхідей, добривами.

Тим, хто хоче купити кімнатні орхідеї в Україні потрібно знати, що вони належать до теплої температурної групі. Циклічний перепад (день / ніч) з різницею в 5-10°С важливий для успішного цвітіння. Нічна температура не повинна опускатися нижче 21°С

Розмноження вегетативне. Насінневий спосіб складний, використовується в лабораторних умовах.

Для посадки краще підходять прозорі горщики з дренажними отворами внизу і вентиляційними - з боків.

Купити Фаленопсис в інтернет магазині поштою

Замовити (по фото) і купити фаленопсис поштою можна в інтернет магазині «Флоріум». По Києву можлива доставка по адресу кур'єром. Продаж ведеться в роздріб та оптом, ціни доступні. По економ пропозиціям і акціям передбачаються знижки.

Каталог інтернет магазину Флоріум дозволяє купити багаторічні рослини для саду, дуже швидко і надійно. Наш магазин має дуже велику кількість прекрасних квітів, які обов'язково прийдуть Вам до смаку.

Відгуки, Фаленопсис

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 1 голоса