Сажайте шедевры – скидки до -100%➨

АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ СЕЗОНУ ВЕСНА 2026 сторінка №4

-75%
Зефірантес Candida фото
5 шт в упаковці
код: 234003
2
250+ замовлено цього тижня
23 74 грн. 94 95 грн.
-45%
Лілія Sweet Surrender фото
1 шт в упаковці
код: 203703
28
100+ замовлено цього тижня
54 97 грн. 99 95 грн.
-45%
Лілія Tribal Kiss фото
1 шт в упаковці
код: 203462
13
50+ замовлено цього тижня
41 22 грн. 74 95 грн.
Показати більше продуктів

Відгуки, АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ

Залишити відгук
Рейтинг: 4.9/5 334 голоса
Ольга,

Місяць назад робила замовлення, все дуже сподобалось! Обслуговування, доставка та посадковий матеріал на високому рівні! Квіточки прийнялись, чекаю коли будуть квітнути. Дякую!

відповісти на відгук
Алина,

Замовляла персик, яблуню та квіти. Велике дякую за замовчуванням,все прийшло швидко, гарно запаковане. Окремо дякую за безкоштовну доставку

відповісти на відгук
Валентина ,

Замовляла цибулини на florium.ua — залишилася надзвичайно задоволена! Посадковий матеріал дуже високої якості: цибулини великі, міцні, здорові. Видно, що продукція свіжа та добре відібрана. Покупка повністю виправдала очікування. Щиро рекомендую всім, хто цінує якість і надійність ????

відповісти на відгук
Тетяна,

Отримала цибулини тюльпанів і нарцисів дуже гарної якості.Думаю,як зацвітуть будуть також позитивні емоції.Дякую.

відповісти на відгук
Антоніна ,

Антоніна.19.06.2026
Щиро дякую Florium за якісне насіння! Не перший рік замовляю у вас продукцію і завжди в захваті від результату! Бажаю вам гарних покупців і процвітання! Хочу показати вам результат цьогорічного урожаю.

відповісти на відгук
Вероніка,

Щиро дякую колективу Флоріум за якісний посадковий матеріал та якісне насіння. Вже не перший рік замовляю і завжди залишаюся задоволеною. На початку грудня отримала ваше насіння - все дуже гарно зійшло, фруктові дерева- посадила ввечері, а на ранок мороз був, переживала , чи приймуться, але на колоновидній яблуньці є вже навіть декілька яблучок. Щиро ВАМ вдячна за квіти «-100» . Все квітує. Буду замовляти у ВАС ще і ще, а також рекомендуватиму ваш сайт іншим!!! Процвітання ВАМ!!!

відповісти на відгук
Любов,

Дякую інтернент- магазину Флоріум за порядність ! Повідомила в сервісний центр про неякісну рослинку і мені люб'язно повернули кошти за неї на мій рахунок, ще й в знак вибачення запропонували знижку на наступне замовлення. Дякую, з вами приємно співпрацювати!

відповісти на відгук
Любовь,

Благодарю коллектив Флориум за сотрудничество. Очень жду весну, чтоб увидеть цветущую красоту, которую приобрела у вас. Луковички очень хорошего качества. Огромное СПАСИБО!

відповісти на відгук
Галка Смайлик ,

Получила свой заказ хоть и с запозданием (оно и понятно - такие заманчивые скидки), но всё равно оооочень довольна!!!!! Да и погодка тоже подождала пока я все это посажу???????? Сказать что я довольна - ничего не сказать ???????????? Луковицы отличные, крупные, здоровые... всё упакованно аккуратно, а упаковочная коробка это вообще отдельный вид искусства ???????????? Сколько приятных слов для поднятия настроения...., а больше всего порадовало (повеселили) забота о котиках - они действительно очень любят играть с коробками и упаковками????????????
Спасибо ВСЕМУ коллективу Флориума за такую огромную работу!!!
Всем мира, здоровья,тишины, покоя, уверенности в завтрашнем дне, достатка и процветания!!!
Пусть сбудутся все ваши мечты!!!????????????

відповісти на відгук