Пропозиція доступна тільки для нових клієнтів!
Нас читає уже 82 700 підписників
Close [x]

Очерет

Очерет лісовий фото
Арт: 354001
К-ть в упаковці: 1 растение
На складі: Нема в наявності
Ціна Ціна за упаковку
29 95 грн.
Детальніше
Очерет лісовийКупити Троянди та кущі Очерет лісовий та оформити доставку поштою по всій території України: Севастополь, Суми, Сімферополь ...

Відгуки, Очерет


Очерет: вирощування з розсади. Купити розсаду очерету в інтернет магазині

Очерет (Scirpus) - однорічна або багаторічна рослина, що належить родини Осокові. Ці рослини ростуть у воді або прибережної частини водойм. Рослина майже позбавлене листя, нагорі стебла розташовані маленькі коричневі суцвіття, які складаються з декількох колосків. Стебло відрізняється рихлістю, легко піддається деформації при стисканні.

У рослини довге, потужне, повзуче кореневище. Цвіте рослина дрібними квітками, зібраними в колосовидні суцвіття світло-зеленої, а до кінця цвітіння - коричневого забарвлення, які починають цвісти в середині літа.

Іноді помилково очеретом називають рогіз та очерет, але вони є представниками інших родів рослин. Рогіз - це рослина сімейства Рогозові з щільним, високим, міцним стеблом і широким довгими листям. Нагорі стебла виростає оксамитовий темно-бурий качан, який можна використовувати для складання сухих букетів. Очерет, дуже великий і висотою до 5 м відноситься до родини Злаки. У природі очерет росте в дикому вигляді, але завдяки декоративним якостям дуже часто використовується ландшафтними дизайнерами для озеленення та прикраси штучних водойм у парках, скверах, на дачних ділянках природного стилю. Їх можна застосовувати для формування рослинних композицій на мілководних водоймах, ефектно поєднуючи з водяними ліліями різного забарвлення. Висушені гілочки прекрасно доповнюють зимові букети.

Найбільш поширені види рослини:

  • очерет лісовий (тригранний прямий стебло, зонтиковидні зелені суцвіття, цвіте на початку літа);
  • очерет вкорінюється (стебла бурого кольору, зігнуті); 
  • очерет озерний (стебло зелений, циліндричний, дуже високий);
  • очерет Табернемонтана (стебло циліндричний, високий, сіро-бурого забарвлення); 
  • очерет загострений (стебло тригранне, низьке, зеленого забарвлення); 
  • очерет морський (средньоросле стебло, зонтиковидні суцвіття мають коричневе забарвлення); 
  • очерет щетиновидний (стебло низькорослий, тонкий, однорічний, колоски зібрані в пучок); 
  • очерет поникаючий (кімнатна рослина, стебло висотою до 30, з дрібними молочними квітками на верхівках).

Посадка

Рослина добре росте на нейтральному родючому ґрунті або мілководді, глибина якого 10-30 см. Деякі види ростуть на глибині до 1 метра. Камиш надає перевагу сонячним ділянкам або легкій півтіні. Щоб обмежити непотрібне розростання рослини, його краще вирощувати в контейнерах. Догляд Камиш абсолютно невимогливий до догляду. Для того, щоб рослина добре перезимувала, пізньої осені необхідно зрізати надземну частину. Періодичний огляд рослини допоможе уберегти його від павутинного кліща і тлі.

Розмноження

Розмноження диких видів очерету відбувається насінням або поділом кореневищ. Сортові рослини розмножуються тільки розподілом кущів. Кущ слід викопати, розділити на кілька частин з достатньою кількістю коренів і посадити, не допускаючи підсихання, в підготовлене постійне місце на початку осені або навесні. Саджанці різних сортових рослин для посадки можна купити у спеціалізованому магазині.

Наш інтернет-магазин пропонує організаціям, чия діяльність пов'язана з садово-парковим озелененням і підприємцям купити очерет оптом. Сортовий асортимент представлено в каталозі магазина і на фото. У нас можна замовити і купити квіти багаторічники для саду різних сортів і видів. Саджанці продаються за помірною та доступною ціною. Економлячи ваш час, отправим товар поштою по Україні або забезпечимо кур'єрську доставку в Києві. Відгуки наших клієнтів про рослини представлені на веб-сторінці. Ми гарантуємо якість і достовірність посадкового матеріалу, в чому ви зможете переконатися самі, ставши нашим клієнтом.  

Доставка і купити очерет по всій Україні (Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград , Черкаси, Хмельницький, Сімферополь, Севастополь, Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь, Біла Церква).

Замовити каталог

x

Телефон:

E-mail:

ПІБ:

Індекс:

Регіон:

Місто :

Вулиця :

Будинок :