Насіння овочів за призначенням

«КАТАЛОГ: СОРТИ І РІЗНОВИДИ НАСІННЯ ЗА ПРИЗНАЧЕННЯМ»


Селера листова фото
код: 720002
0,5 г в упаковці
1
14 95 грн.
Закінчується
Кріп Скіф фото
код: 716032
2 г в упаковці
1
8 95 грн.
Закінчується
Кабачок Езра F1 фото
код: 708012
5 шт в упаковці
2
20 95 грн.
Закінчується
Буряк Карілон фото
код: 719013
200 шт в упаковці
26 95 грн.
Закінчується
Буряк Гарольд фото
код: 719014
3 г в упаковці
13 95 грн.
Закінчується
Показати більше продуктів

Відгуки, Насіння за призначенням

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 3 голоса

Увидела у вас Лук алтайский Альвес и добавила его в корзину к другим семенам.

відповісти на відгук

Завжди замовляю тільки тут. Зручно, швидко, доступно, якісно. Дякую. Рекомендую.

відповісти на відгук

Дуже зручний сайт. Тут пропонують насіння за призначенням. Вже купила листові і черешкові овочі.

відповісти на відгук

Насіння за призначенням: доступні ціни. Доставка насіння поштою

Отримання максимально можливого врожаю відбувається з підготовки насіння. Насіння за призначенням збирають ще з осені, зберігають у спеціальних ємностях, несхильних впливу грибків, низьких температур і хвороб. Першими висаджуються овочі для вирощування в теплицях. При посадці можна органічно поєднувати різні групи рослин. Однак краще уважно ознайомитися з особливостями кожного з них. Якщо технологія зберігання, пророщування розсади та вирощування була проведена коректно, ви отримаєте відмінні зелені культури, овочі-коренеплоди і навіть малопоширені овочі, які потребують особливого догляду.

Найбільш відповідальний момент в житті кожного насіння

Щоб встигнути зібрати відмінний урожай, слід вчасно висадити насіння в землю або спеціальні контейнери для розсади. Для цього слід вивчити технологію їх пророщування. Наприклад, цибульні овочі прекрасно почувають себе на підвіконні, не вимагають особливого догляду і практично цілий рік можуть пускати стрілоподібні пагони. А ось листові і черешкові овочі потребують певної температурі, догляду та відповідних умов. Плодові овочі користуються особливою популярністю завдяки величезній кількості накопичуваних в собі вітамінів. До того ж, їх надзвичайно просто зберегти для вживання протягом усього року. Для цього достатньо їх законсервувати. Овочі для соління після всіх маніпуляційних процедур знаходять новий розкішний смак, вгамовують голод і зберігаються тривалий час навіть при кімнатній температурі. Найпоширеніші овочі для закусочних консервів знайомі нам ще з дитинства: • селера; • квасоля; • баклажан; • морква; • томат; • перець. Такі овочі для консервування не складе труднощів виростити кожному, якщо ви спочатку виберете якісне насіння і грамотну технологію догляду за ними. А ось десертні овочі ніхто майже не вирощує. Їх досить просто періодично проривати і пересаджувати.

Де купити найкращі сорти насіння овочів за найдоступнішою ціною?

Інтернет магазин «Флоріум» - місце, де можна купити насіння овочів найвищої якості в Україні. Жителі Києва, Харкова, Дніпропетровська та інших міст вже змогли переконатися в сумлінності даного реалізатора. На сайті магазину ви зможете ознайомитися з реальними фото і відгуками постійних покупців. Доставка відбувається поштою. Можливі замовлення як оптового, так і роздрібного характеру.