Овочі для соління (насіння)

«КАТАЛОГ НАСІННЯ ОВОЧІВ ДЛЯ СОЛІННЯ»


Кріп Скіф фото
код: 716032
2 г в упаковці
1
8 95 грн.
Закінчується
Кабачок Езра F1 фото
код: 708012
5 шт в упаковці
2
20 95 грн.
Закінчується
Буряк Карілон фото
код: 719013
200 шт в упаковці
26 95 грн.
Закінчується
Буряк Гарольд фото
код: 719014
3 г в упаковці
13 95 грн.
Закінчується
Буряк Акела F1 фото
код: 719022
200 шт в упаковці
26 95 грн.
Закінчується
Показати більше продуктів

Відгуки, Овочі для соління

Залишити відгук

Овочі для соління: види і сорти. Доставка овочів для соління поштою

Зима просто створена для того, щоб відпочивати після важких аграрних турбот і насолоджуватися плодами своїх праць. Овочі для соління різного сорту зберігають велику кількість вітамінів, вирізняються чудовим смаком і можуть тривалий час перебувати в засоленому вигляді. Вирощувати їх не складно, консервувати - просто, їсти - приємно. Вони швидко розмножуються і пророщують.

Улюблені усіма овочі для соління

Без консервованих, маринованих або засолених огірків просто нереально уявити жоден святковий стіл. Вирощування і догляд за ними під силу кожному городникові. Насіння овочів для соління даного виду поміщають в спеціальні ємності, попередньо відібравши пошкоджені і порожні. Як тільки з'являться перші сіянці, їх можна відокремлювати і готувати до посадки в добре прогрітий грунт.

Де купити найкраще насіння?

Інтернет магазин «Флоріум» - місце, де можна купити насіння овочів в тому ж числі і для соління швидко, просто і за доступну ціну. Реальні фото отриманого врожаю і похвальні відгуки задоволених покупців з Києва, Харкова, Львова служать кращою рекламою даного ресурсу по всій території України. Замовити насіння можна оптом чи вроздріб. Доставка здійснюється в рекордно стислі терміни поштою.