Саджанці смородини рожевої

Відгуки, Смородина рожева

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 2 голоса

Смородину під час вирощування можна підживлювати органічними добривами (гній, компост, біогумус) або мінеральними. Пам'ятайте, що смородина чутлива до хлоридів, тому ми використовуємо тільки ті добрива, які їх не містять.

відповісти на відгук

Прикармливаю понемногу, вот в этом году жду первый урожай. Куст разросся - сам саженец изначально прижился хорошо. Вообще, не капризная. Интересно, какие на вкус ягодки - никогда не пробовала

відповісти на відгук

Опис саджанців смородини рожевої

Саджанці рожевої смородини - це окремий вид даної рослини, це не червона або недозріла чорна смородина. Чагарник плодить у той же період, що й інші види – у середині літа, іноді у червні. Зацвітає також рано і служить чудовою декорацією на ділянці. Ягоди саджанця рожевої смородини набагато м'якші на смак і солодші, це ідеально підійде тим, хто не любить смородину за її виражений кислий смак. Чагарник потребує деякого догляду, за допомогою правильного підходу можна покращити смакові якості ягід та отримати пишний урожай.

Чагарник поширений у всьому світі. Кущ розлогий з лопатево-розсіченим листям, у всіх видів вони схожі. Крона розлога, невелика і завдяки листю чагарник добре захищений від агресивного літнього сонця. Всі сорти саджанців смородини рожевої невибагливі та витривалі, рідко зазнають хвороб.

Які сорти саджанців рожевої смородини вибрати

Кількість сортів у даного виду обмежена у порівнянні з чорною або червоною ягодою. Свіжі плоди дуже корисні, а врожай високий, за сезон один кущ може дати до 9 кг ягід, так плодить, наприклад, сорт смородини Россошанської. Види та сорти рослини невибагливі, добре витримують морози та справляються з невеликим періодом їх ігнорування. Що найважливіше, саджанці рожевої смородини не відрізняються кислими ягодами. Варто відзначити, що на початку плодоношення ягоди мають виражений рожевий колір, а коли достигають - стають світлішими. Існують як ранньостиглі, так і пізньостиглі сорти.

Квітки чагарнику зібрані в кисті, у них приємний мускатний аромат. Ягоди вживаються у свіжому вигляді, так вони зберігають найбільше корисних властивостей, а також їх консервують і готують варення, морси, джеми та компоти. Плоди довго здатні перебувати на гілках, якщо їх не збирати, вони можуть пробути на чагарнику до морозів. Але найкраще починати збирати врожай у середині літа, щоб не ризикувати. Ягода сповнена вітамінів, а саме: С, В1, В2, А, РР, Е, К і містить корисні мікроелементи (мідь, йод, магній, марганець, залізо, срібло, фосфор). Цей вид, як і інші, відрізняється підвищеним вмістом кислот, плюс культура вважається найбільш вітамінною серед плодово-ягідних чагарників.

Посадка саджанців смородини рожевої

Ґрунт для саджанців рожевої смородини підійде будь-який, але найкраще плодить чагарник на слабокислому або нейтральному ґрунті. Він має бути родючим і в процесі посадки його потрібно підгодовувати. Підійдуть супіщані або суглинні типи ґрунтів.

Ділянку вибирайте світлу, нехай вона буде трохи під нахилом – не страшно. Продумайте хороший дренажний шар, тому що саджанці рожевої смородини люблять зволожену землю, в ній не повинна з'являтися цвіль.

Перед посадкою рекомендується внести в ґрунт компост або перегній, у занадто кислий потрібно внести вапно. Для підживлення використовують як мінеральні комплексні добрива (в ідеалі з підвищеним вмістом калію та фосфору), так і органічні. Добре вносити добрива в процесі перекопування, щоб вони глибоко проникли. Коли рослину вже посаджено можна внести азотну підгодівлю, наприклад суперфосфат, а також додати сульфат калію та золу. Підвищену кислотність усувають доломітовим борошном: 500 г на м2. Використовуючи будь-який препарат, користуйтеся обов'язково інструкцією на упаковці.

Купити саджанець рожевої смородини краще коли йому виповнилося 1 або 2 роки. До цього часу на рослині буде кілька пагонів близько 25 см завдовжки. При посадці кущі розміщуйте так, щоб зручно було доглядати їх. Кожен повинен отримувати достатньо світла та можливість для зручного поливу та підживлення. Висаджені рядами кущі повинні мати між собою близько 2,5 метрів відстані. На 10 м² розміщують близько чотирьох саджанців рожевої смородини.

Вирощування та догляд за саджанцями смородини рожевої

Хоч рослина і невибаглива, хвороби та шкідники все ж таки можуть її атакувати. Найбільш уразливим кущ стає ранньою весною, після того, як сніг розтанув. Тому у цей період важливо провести профілактику. Кущі обливають окропом, головне це робити до того, як бруньки набухнуть. Якщо ви зрізаєте заражені пагони куща, обов'язково спалюйте їх. Якщо додати у воду марганцівку ефект знезараження гарантовано, цю ж процедуру можна провести восени, як впаде листя. Процедура знищує личинки та не дає утворитися цвілі.

Полив

Поливати рослину важливо на всіх етапах розвитку. Коли починають утворюватися бруньки, кущ потрібно полити. У період активного зростання та після збирання врожаю важливо не забувати про регулярність зрошення.

Купити саджанці смородини рожевої поштою

В інтернет магазині Флоріум можна купити саджанці рожевої смородини найвищої якості. Це запорука вирощування повноцінної культури. На сторінках магазину ви можете купити саджанці рожевої смородини за вигідною ціною та замовити доставку в будь-який куточок України. Оформляйте замовлення без передоплати, скориставшись накладеним платежем Укрпошти або Нової пошти. Перед відправкою ми надійно пакуємо кожен саджанець.

Придбати посадковий матеріал завжди краще у спеціалізованих розплідниках, вони не викличуть питань у процесі вирощування, і всі види та сорти адаптовані до кліматичних умов України.

У міру просування сезону посадковий матеріал розпродається, якщо товару немає в наявності, напишіть або зателефонуйте нам, ми підкажемо, коли він з'явиться. Отримайте вичерпну консультацію телефоном або онлайн-чаті.