Підставки під квіти

Підставки для квітів – це дизайнерський елемент, який стане чудовою окрасою вашого дому. Підставки дозволяють впорядкувати вазони і створити чудові композиції. Підставки дуже зручні, так як їх можна розмістити в будь-якому місці в кімнаті, поближче до сонця. Квіти отримають достатню кількість енергії, не перевантажуючи підвіконники. Існує дуже велика кількість різних моделей підставок, що дає можливість розміщувати кімнатні рослини на достатньому рівні і на безпечній відстані від батареї. Найбільш міцними вважають ковані підставки для квітів.

«КАТАЛОГ ПІДСТАВОК ПІД КВІТИ»


Відгуки, Підставки під квіти

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 1 голоса

Дуже зручні підставки для квітів. На малій площі можна розмістити багато горщиків з квітами. Металеві - міцні і не перекидаються.

відповісти на відгук

Підставки під квіти: доставка поштою

Підставки для рослин і квітів - практичність і стильність

Освітлення - одна з головних вимог, необхідних для росту, розвитку і нормальної життєдіяльності кімнатних культур. Люди, які захоплюються квітникарством, розуміють, що віконні підвіконники не найзручніше місце для розміщення квіткових горщиків. До того ж їх площа може виявитися недостатньою. Існують спеціальні підставки для рослин і квітів. За відгуками користувачів, вони комфортні, не займають багато місця, дозволяють створювати красиві композиції. Компактність дозволяє міняти експозицію, їх нескладно переміщувати по квартирі, виносити на балкон або лоджію.

Різновиди підставок для квітів і рослин

Дизайнерами розроблено та запущено у виробництво безліч різноманітних моделей. Розглянемо основні варіанти:

  • дерев'яні підставки для рослин і квітів найбільш екологічні, завдяки використанню натуральних матеріалів. Вони досить міцні, хоча і громіздкі. Чудово вписуються в інтер'єри в стилі прованс, кантрі;
  • підставки із пластику яскраві, легкі і недорогі. Підходять для невеликих приміщень, оформлених у дусі мінімалізму, не відрізняються особливою міцністю;
  • ковані підставки привабливі оригінальністю конструкційних форм, повітряною ажурністю візерунків, витонченістю декоративних елементів. Вважаються класикою. Вони надійні, стійкі, практичні. Антикорозійне покриття робить їх довговічними. Їх можна встановлювати на дачі або присадибній ділянці.

Купити підставки для рослин і квітів

В інтернет магазині «Флоріум» в асортименті представлені моделі в різних категоріях цін. Вподобану на фото підставку можна замовити і купити в онлайн режимі. Продаж оптом передбачає додаткову знижку. Товар з Києва доставляється поштою по всій Україні.

Каталог інтернет магазину Флоріум дозволяє купити садові товари, дуже швидко і надійно. Наш магазин має дуже велику кількість прекрасних квітів, які обов'язково прийдуть Вам до смаку.