Пропозиція доступна тільки для нових клієнтів!
Нас читає уже 82 700 підписників
Close [x]

Вирощування багаторічних квітів


Багаторічники - це ті рослини, які продовжують цвісти із року в рік. Зростання таких рослин починається навесні і триває все літо. Взимку надземна частина рослини вимирає, щоб відродитися наступної весни. Багаторічні квіти мають дуже гарну забарвлення і цікаву фактуру і є центральною складовою багатьох садів. Вони не вибагливі і дуже легкі у вирощуванні. Однак, чтобипозволіть власним квітковому саду цвісти здоровим життям, необхідно дотримуватися деяких правил.

Як тільки прийде весна, необхідно обрізати всі залишилися в зимовий період стебла. Ранньою весною огляньте квіткові клумби і зверніть увагу на те, що ви маєте. Подивіться, чи є у вас вільний площі, які можна засадити додатковими кольорами. В ідеалі квіткові клумби повинні забезпечити барвисте цвітіння протягом всього свого сезону. Для того щоб додати вашому квітковому саду колірного різноманіття, доповніть ваші багаторічні квіти однорічними. Однолітки цвітуть, починаючи з початку весни і до перших заморозків.

Навесні використовуйте добрива повільної дії. Це забезпечить їх бурхливе зростання втечение усього сезону. Щорічне збагачення грунту вашого саду компостом дозволить поліпшити консистенцію грунту і збереже грунт багатою вмістом поживних речовин.

Все літо необхідно зрізати зів'ялі квіти, що дозволить зберегти молодість і свіжість саду протягом усього сезону. Ще важливіше зрізати однорічні квіти, щоб стимулювати їх цвітіння з весни до осені. У період росту рослин грунт необхідно обробляти кілька разів. Це вбереже ваш сад від бур'янів іобеспечіт хороше вбирання грунтом води і поживних речовин.

Більш високим рослинам, особливо тим, що мають великі квіти, будуть потрібні підтримуючі стійки або растяжки, так як після сильного дощу стебла таких кольорів прогинаються або ламаються під тяжкістю власної ваги.

Пізньої осені врезультате початку процесу відмирання листя багаторічні квіти починають втрачати яскраве забарвлення. Коріння рослини продовжують жити, а от надземна частина рослини закінчує своє життя в кінці сезону. Хоча підрізування квітів можна зробити ранньою весною, але все ж в естетичних цілях, зазвичай, це робиться восени. Деякі багаторічні квіти, такі як, наприклад чорноока Сюзанна, у разі якщо її не обрізати, додасть осінньому і зимовому ландшафту власний характер.

Поділ багаторічної рослини є легким і гарним способом збільшити кількість рослин у вашому розпорядженні. Після кількох років зростання багаторічні рослини починають виходити за рамки виділених їм площ. Поділ переросли рослин, таким чином, вирішить проблему захаращення вашого саду. Також це дозволить вам звільнити додаткові площі для нових рослин. Для того щоб розділити рослина, необхідно його повністю викопати. При цьому спробуйте зберегти, максимально можливою мірою, цілісність кореневої системи рослини. Після чого розділіть рослину навпіл за допомогою лопати або еджера. Поверніть рослина на місце і прикопайте його сумішшю з компосту іімеющейся грунту. Кращим часом року для поділу багаторічників є осінь.
Багатолітники добре підходять до великої різноманітності умов ландшафтів. Для того щоб визначити, що кращим чином підійде вашому саду, вам необхідно проаналізувати наявні у вас саду умови. До того ж, перш ніж відправитися в квітковий магазин, добре б мати на руках готовий план або список необхідного.

Так як садівництво продовжує набирати популярність, багато хто з нас намагаються знайти способи, щоб продовжити час цвітіння саду. Весна і літо - найкращий час для квітів, але з приходом осені, багато багаторічні садові рослини втрачають свойцвет і вже починають в'янути, готуючись до зимових місяцях. Існує кілька пізно квітучих чагарників, які додають кольору в цей час року, а мінливий колір листя дерев надзвичайним чином прикрашає сад. Айстри - це важлива група багаторічних рослин, які починають цвісти ближче до кінця літа продовжують пускати безліч квітів аж до настання перших морозів.

Замовити каталог

x

Телефон:

E-mail:

ПІБ:

Індекс:

Регіон:

Місто :

Вулиця :

Будинок :