Засыб для вкорінення корневин

Корневин - це могутній біостимулятор рослин. Корневин – не добриво і не здатний замінити собою мінеральні, органічні, бактеріальні підживлення рослин, але ось для забезпечення активної життєдіяльності корінців наших рослин він підходить відмінно. Це новітній біостимулятор (фітогормони), який істотно зміцнює імунну систему рослин і стимулює їх коренеутворення. Корневин - це біостимулюючий препарат для рослин до складу якого входить індолілмасляна кислота яка, потрапляючи на рослину, злегка подразнює її покривні тканини, чим стимулює появу каллюса і коренів.

«КАТАЛОГ КОРНЕВИНА»


Корневин (добриво) фото
код: 804106
5 г в упаковці
4
19 95 грн.
Нема в наявності

Відгуки, Корневин

Залишити відгук

Корневин: використання і застосування. Купити корневин в Україні

Корневин являє собою унікальну речовину, яка стимулює коренеутворення різних рослин. ЇЇ активно застосовують на плодово-ягідних, овочевих, а також квіткових культурах. Про Корневин відгуки тільки позитивні. Він прискорює укорінення молодих представників флори, а також сприяє розвитку потужної системи коренів при пересадці і посадці саджанців. Препарат часто використовують для поліпшення зрощення недавно зроблених щеплень. Купити Корневин можна не тільки в звичайних магазинах добрив, а й в нашому інтернет магазині в Києві. Навіть якщо ви не житель столиці, товар вам доставлять в будь-який куточок України поштою. На корневин ціна в такому випадку буде оптимальною.

Для багатьох городників кращим рішенням стане корневин купити оптом. В результаті на Корневин ціна буде мінімальною.

Корневин для троянд вкорінює саджанці і покращує приживлюваність живців. Застосовують його як в сухому вигляді, так і в розчині. У першому випадку розсаду трохи оприскують засобом перед висадкою, а в другому - її занурюють в розчині.

Купити корневин варто і для поліпшення зрощення щеплень. Використання препарату при живцювання зменшує час зрощення, а також знижує ймовірність інфікування посадкового матеріалу.

На корневин ціна невисока, а от ефект позитивний. Зручна форма засобу дозволяє істотно спростити технологію використання речовини і активізувати проникнення в клітини рослини. Корневин забезпечує відмінну приживлюваність (до 96%) при пересадках і зеленому живцюванні, в тому числі і таких культур як груша, яблуня, айва. Перед обробкою задеревянілі і напівзадеревянілі живці потрібно занурити у воду на декілька годин. Після цього їх опускають в розчин або посипають сухим препаратом. Надлишок струшують і занурюють посадковий матеріал в теплицю або під плівку - в зволожений грунт. В результаті утворення коренів прискорюється на 14-18 днів, в порівнянні з необробленими зразками.

Садові товари інтернет магазину Флоріум дозволяє купити квіти багаторічники, дуже швидко і надійно. Наш магазин має дуже велику кількість прекрасних квітів, які обов'язково прийдуть Вам до смаку.

Доставка і купити насіння стевії по всій Україні (Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль,Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград, Черкаси, Хмельницький, Сімферополь,Севастополь, Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь, Біла Церква).