Пропозиція доступна тільки для нових клієнтів!
Нас читає уже 82 700 підписників
Close [x]

Костриця

Фестука Elijah Blue фото
Арт: 337032
К-ть в упаковці: 1 шт
На складі: 182 шт.
Ціна Ціна за упаковку
49 95 грн.
Прекрасна рослина фастука або костриця «Elijah Blue» представляє собою багаторічну трав'янисту рослину з смарагдово-блакитним лист...
Фестука Glauca фото
Арт: 313014
К-ть в упаковці: 1 рослина
На складі: Нема в наявності
Ціна Ціна за упаковку
29 95 грн.
Детальніше
Фестука Glauca Купити Багаторічники Фестука Glauca та оформити доставку поштою по всій території України: Севастополь, Суми, Сімферополь , В

Відгуки, Костриця


Костриця: кращі сорти. Доставка костриці поштою

Костриця - багаторічна рослина, що відноситься до злакових. Чарівна і приваблива, вона ідеально доповнить палісадник, ставши його невід'ємною частиною. Володіє рядом особливостей, які виділяють її серед інших. Її найбільш примітною рисою є її абсолютна невибагливість у догляді. Купити насіння костриці ви можете на сторінках нашого інтернет магазину. Ми пропонуємо вам оптимальні ціни і широкий асортимент товарів.

Підвиди рослини

Дана культура вирізняється досить великим колом сортів. У природі їх налічують близько 150. Ростуть вони найчастіше на луках і в лісах. Серед найбільш поширених типів виділяють такі:

  • Блакитна;
  • Червона;
  • Сиза.

Характеристики сортів

Костриця червона - ідеально підійде для газону. Вона добре росте в посушливому грунті і не вимагає особливого догляду. Посадка трави даного типу проводиться восени або ранньою весною. Виглядає, як досить широкий розлогий кущ і, як зрозуміло з назви, має блідо червоні квітки.

Костриця сиза утворює напівкруглий чагарник, з невисокими листям до 60 сантиметрів у висоту. Володіє сірим або сіро-зеленим забарвленням. Любить сонячну сторону і добре дренований грунт. І якщо вам потрібна костриця сиза в Україні, ми готові запропонувати вам можливість придбати даний сорт. На нашому порталі ви можете почитати відгуки, ознайомитися з фото продукції.

Костриця блакитна є одним з прекрасних прикрас клумби. Вирізняється розгонистим кущем, з висотою квітки близько 60 сантиметрів. Дана вічнозелена рослина характеризується приємними блакитними листям, які ідеально доповнять сад.

Купити багаторічники, наприклад, кострицю відповідного типу ви можете на сторінках нашого сайту. Звернувшись до нас, ви можете замовити рослини якого типу. Ви можете купити кострицю в Києві або в будь-якому іншому місті. Доставка організовується поштою. Продаж проводиться, як оптом, так і в роздріб.

Замовити каталог

x

Телефон:

E-mail:

ПІБ:

Індекс:

Регіон:

Місто :

Вулиця :

Будинок :