Саджанці сеслерії чорноквіткової

Відгуки, Сеслерія чорноквіткова

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 1 голоса

Сеслерія чорно квіткова - це прекрасна, надзвичайно вражаюча прикраса альпінаріїв і гравійних садів. Дуже добре виглядає в компанії інших багаторічників. Її також можна використовувати для вирощування в горщиках.

відповісти на відгук

Купити саджанці сеслерії чорноквіткової в інтернет-магазині FLORIUM.UA

Саджанці сеслерії чорноквітковоїОблаштування ділянки вдома не складе труднощів, якщо ви вже вирішили, що і де посадити. Разом з тим, пропонуємо купити сеслерію вам і саджанці багаторічників поштою, які доповнять полісадник, паркову зону і сад.

Опис

Сеслерія чорноквіткова (Sesleria heufleriana) - це вічнозелена трава, яка створює багаті скупчення темно-зеленого листя. Виростає до висоти близько 60 см. У квітні-травні на рослині з'являється яскраве суцвіття, яке пізніше стає пурпурно-чорним. Цю рослину відносно легко вирощувати. Вона широко використовується для рокаріїв, багаторічних клумб або для квітників. Морозостійкість досить висока.

Вибирайте улюблені види і сорти чудових рослин з нашого широкого асортименту. Всі вони завезені з Голландії безпосередньо без участі посередників, саме тому ціни Вас приємно здивують. Продаж здійснюється нашим інтернет-магазином. Деякі сорти ми підрощуємо в розпліднику, рослини оптимально адаптовані до нашого клімату і прекрасно ростуть по всій Україні.

Які сорти купити?

В каталозі FLORIUM ви легко зможете вибрати рослини по потрібних параметрах. Так, в категорії «Саджанці сеслеріі» представлені як дешеві сорти, так і за преміум ціною. Зручна система фільтрації дозволить уточнити свій вибір по найрізноманітніших характеристикам. Ви без зусиль знайдете в нашому інтернет магазині сеслерію чорноквіткову, а також інші види і сорти з фото:

  • С. Блакитна
  • С. Осіння
  • С. Блискуча.

Купити саджанці декоративної трави дешево можна в нашому інтернет-магазині, а також оформити доставку поштою з Києва в будь-яке місто України.

Посадка саджанців після покупки

Посадку і пересадку саджанців і кореневищ у відкритий грунт здійснюйте навесні, в кінці літа і восени.

  • Ця трава може рости і на сонце, і в тіні. Грунт підійде гумусний, проникний, помірно вологий. Але він також повинен бути добре дренованим.
  • При посадці саджанець витягується з горщика, а зайва земля віддаляється, намагаючись не пошкодити коріння;
  • Рослину помістіть в досить глибоку яму.
  • Потім закрийте отвір землею, ущільніть все.
  • І, нарешті, рясно полийте.

Всі декоративні трави, в т.ч. і сеслерія, практично не хворіють.

Як замовити саджанці і кореневища декоративних трав поштою

У будь-який, навіть найвіддаленіший куточок країни, де є поштове відділення, саджанці доставляються в максимально стислі терміни. При відвантаженні посадковий матеріал упаковується найретельнішим чином. Коріння не пересихають, ростові пагони не деформуються, цілісність молодих рослин не страждає при транспортуванні. Оплата послуг з доставки мінімальна, в деяких випадках, наприклад, при оптовій закупівлі, і зовсім відсутня.

Як ми працюємо:

Якщо товар розпроданий

Весь посадковий матеріал можна придбати за умови наявності їх на нашому складі в момент оформлення замовлення. У міру просування сезону деякі саджанці будуть розпродані. Для перевірки доступності конкретного сорту в поточному сезоні необхідно зателефонувати менеджеру. Якщо у вас не виходить оформити замовлення, будь ласка, також зв'яжіться з нами.

Спеціальні пропозиції від FLORIUM.UA

Час від часу ми будемо робити спеціальні пропозиції, які доступні тільки в певний період і за умови наявності запасів рослин

У наших силах прикрасити ваш сад

Замовити саджанці і кореневища в Україні (Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі, Львові) за доступною кожному ціною можна з каталогу видів і сортів інтернет-магазину FLORIUM. Всі кущі від перевірених постачальників. Відправлена вам рослина має відмінну приживлюваність (за умови дотримання вами всіх рекомендацій та інструкцій, які опубліковані на сайті FLORIUM).

Щоб прикрасити незвичайними багаторічниками свій сад варто тільки оформити замовлення.