Цибулини шафрану

Шафран - це багаторічна дрібноцибулинна рослина. Це однин із різновидів крокуса. Квітки бокалоподібні, складаються з шести пелюсток. Квітки виділяють приємний аромат. Листя блискучі, вузькі, темно-зеленого кольору, з сріблясто-білою смугою посередині листа. Висота рослини 10 см. Всі наші рослини вирощені в Голландії.

«КАТАЛОГ ЦИБУЛИН ШАФРАНІВ»


Крокус Sativus (Шафран) фото
код: 214028
5 шт в упаковці
4
25,95 грн.
Нема в наявності

Шафран: особливості. Купити цибулини шафрану в Україні

Шафран (Crócus) - багаторічна бульбоцибульна трав'яниста рослина сімейства півникових (Iridaceae). Висота рослини від 10 до 30 см. Бульбоцибулини діаметром до 3 см округлої або сплюсненою форми, вкриті волокнистими бурими лусочками. Знизу цибулини розвиваються мичкувати не надто потужні корені, а з верхівкової бруньки ростуть листя і квітки. Вузьколінійні, прямостоячі листки (від шести до дев'яти) з загнутими краями листя, вкриті віями, з'являються в період цвітіння або після нього. Стебло не розвивається.

За забарвленням квіток рослина ділиться на дві групи: жовтоквіткові (від жовтого до помаранчевого кольору) і синьоквіткові (від світло-бузкового до темно-фіолетового кольору). Квітки поодинокі, рідше 2-3 з однієї бульбоцибулини. Одна квітка дає тільки три рильця. Період цвітіння у різних видів весна або осінь. Квіти воронкоподібні, великі, жовтою, блідо - фіолетового або фіолетового забарвлення. Тривалість життя квітки - три дні. У розпустити стані у квітці видно три оранжево-червоних тичинки. Саме вони є незвичайною цінністю і з глибокої давнини у висушеному вигляді використовуються як прянощі, ліки і натуральний барвник помаранчевого кольору.

У садово-парковому озелененні шафран (крокус) використовується як декоративна рослина, яка чудово прикрасить клумби та альпійські гірки. Як цінну культуру шафран обробляють в Іспанії, Італії, на півдні Франції, країнах Близького Сходу, Пакистані, Індії, Китаї і Японії, на Кавказі, в Україні. Цінність шафрану в сильному своєрідному ароматі і гіркуватий пряний смак. Його використовують для ароматизації і фарбування кондитерських виробів, при виробництві ковбас, сиру, лікерів, повсюдно в кулінарії.

Вирощування

Рослина любить сонячні, захищені від вітру ділянки з помірною вологістю. При перезволоженні цибулини можуть загнивати. Шафран посухостійкий, віддає перевагу легким, добре водопроникні, карбонатні, живильні грунту. На одному місці крокуси добре ростуть чотири роки, потім потрібна зміна розташування ділянки під посадку. Крокуси можна вирощувати у відкритому грунті і в горщиках. Для вирощування в горщиках рекомендується земляний субстрат, в якому 50% становить компост, 40% крупний пісок або дрібний гравій, 10% перліт і кісткове борошно.

Догляд

Рослина добре розвивається за сприятливих погодних умов. Розпушування грунту та внесення мінеральних добрив перед цвітінням буде дуже до речі. Для зимівлі крокус потрібно вкривати тирсою або листям.

Розмноження

Рослина розмножується поділом цибулини, дітками і насінням. Розводити шафран з насіння довго. Рослина зацвіте тільки через три роки, після повного формування бульбоцибулини. Тому, щоб отримати і цвітіння вже на наступний рік, варто висаджувати готові до посадки і цвітінню бульбоцибулини. Для посадки простіше купити цибулини шафрану в спеціалізованому магазині. У серпні, вересні бульбоцибулини висаджують в підготовлений відкритий грунт. Для осіннього цвітіння висадку необхідно проводити в липні. Літо крокуси проводять у стані спокою і розквітають на початку осені. Посаджені влітку або ранньої осені рослини можуть зацвісти в середині жовтня. Крокуси широко використовуються як вигоночна рослина.

Наш інтернет-магазин пропонує купити шафран оптом. У нас можна замовити і купити різні сорти крокусів. Бульбоцибулини продаються за доступною ціною. Економлячи ваш час, отруїмо товар поштою по Україні або кур'єрською доставкою в Києві. Сортовий асортимент представлений на фото. Відгуки наших клієнтів про цих прекрасних і цінних рослинах представлені на веб-сторінці.

Відгуки, Шафран

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 2 голоса
Фея,

Купую рослини на Флоріум неодноразово. Цибулини мають дуже хорошу якість і поставляються ретельно упакованими. Ціни розумні. В минулому сезоні замовила цибулини шафрана і посадила в горщики. Чекаю цвітіння з нетерпінням.

відповісти на відгук
Цветовод-любитель,

Заказывала осенью несколько упаковок шафрана (не могла устоять). Долго его хотела приобрести, везде спрашивала, но не могла найти. Луковицы пришли отличные, крупные, в пакетике с дырочками. Посадку производила сразу после получения. Луковицы укоренились и проросли все. Посадочный материал-супер!

відповісти на відгук