Пропозиція доступна тільки для нових клієнтів!
Нас читає уже 82 700 підписників
Close [x]

Калібрахоа

Відгуки, Калібрахоа


Калібрахоа: різноманітність сортів. Доставка калібрахоа поштою

Калібрахоа - це дуже популярна і надзвичайно чарівна рослина, не дивлячись на те, що з'явилася вона не так вже й давно на ринках. Дуже багато садівників порівнюють її з петунією, оскільки їх квіти мають величезну подібність. Розкішні суцвіття, що звисають з кущів рослини, дуже сильно гілкуються і створюють величезну конкуренцію фаворитам вертикального озеленення. Сьогодні на багатьох терасах і балконах можна побачити калібрахоа, купити яку можна відвідавши інтернет-магазин «Флоріум», де асортимент вибору подібної рослини досить великий. Квітки рослини дуже дрібні і створюють видимість водоспаду, коли спадають з кошиків і контейнерів. Різновид забарвлень не дуже великий, в порівнянні з його близькими родичами. В основному це біла, рожева, синя, червона і фіолетова квітка. Особливого шарму надає контрастне фарбування зіва, як правило, це жовтий або темно-коричневий. А також темна центральна жила, що дуже добре видно і забарвлена в більш яскраві кольори.

Калібрахоа, дуже світлолюбна рослина. Багато садівників помітили, що чим більше світла, тим більше квіток на ньому. Грунт для такої рослини потрібен легкий і поживний, при цьому полив і підживлення відбувається приблизно один раз на два тижні. Щоб отримати рясне цвітіння, рекомендується додавати в грунт засоби, що містять вологу.В основному калібрахоа розмножується за допомогою живців, однак виростити рослину з насіння також можливо. Для отримання бажаного результату потрібно насіння розмочити в окропі. Після цього дати охолонути і поставити під підвіску в теплицю на 14-16 годин.

Як і багато інших рослин, калібрахоа не потребує додаткового формування кущів. Вони чудово переносять пересадку і негоду. При посадці вже пророслих паростків рослини потрібно враховувати те, що для нормального розвитку квітки необхідно досить велике місце. Живці калібрахоа вкорінюються дуже швидко, їх заготовляють з маточників. Зміцнюють під спеціальним склом з додатковим шаром піску. Період пересадки може тривати з січня по травень, при оптимальній температурі повітря +21 - +25 градусів. У зимовий час рекомендується, зберігаються рослини в прохолодному приміщенні, при цьому поливати їх потрібно помірно. Живці не вимагають додаткового використання стимуляторів росту. Головне, що потрібно зробити, це швидко висадити їх у грунт, щоб не знизити їх здатність вкорінення. Добре якщо пересадка відбудеться в перші 1-1,5 години. Надалі розсада калібрахоа не потребує особливого догляду. Як тільки коренева система рослини зміцніла і добре розвинеться, тільки тоді можна буде пересаджувати їх у горщики.

На сьогоднішній день калібрахоа, вирощування якої залежить не тільки в правильному підході, а й від кліматичних умов місцевості, дуже цінується при вертикальному ландшафтному озелененні. Тому, навіть в найсуворіші літні дні, можна добитися відмінного декоративного ефекту.

Доставка розсади та черенків Калібрахоа по всій Україні (Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград, Черкаси, Хмельницький, Сімферополь, Севастополь, Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь, Біла Церква.)

Замовити каталог

x

Телефон:

E-mail:

ПІБ:

Індекс:

Регіон:

Місто :

Вулиця :

Будинок :