посадковий матеріал  декоративних рослин поштою
Close [x]

Подивитися весь каталог?
Додавання товар у кошик

Відгуки, Хризантема

Залишіть відгук про цю категорію

Напишіть власний відгук про Хризантема


Ви пишете відгук: Хризантема

Рейтинг *
Псевдонім*
E-mail*
Відгук* Добавити фото
Прикріпленні фото
  * Обов'язкові поля


Хризантеми: «золота квітка» на вашій ділянці

Ці квіти прикрашають сади буйством фарб виразних з середини літа до закінчення осені. Садова хризантема (Chrysanthemum) дуже різноманітна за часом цвітіння, формою і висотою куща, махровістю, забарвленням, видом та розміром суцвіть. Ряд хризантем може досягати 1,5 м, інші не перевищують 35-40 см. Квіти хризантем мають широку колірну гаму: зеленуватий, білий, малиновий, рожевий, жовтий, бордовий, мідний і червоний колір. Родова назва включає в себе пару грецьких слів: chrysos - золотий і anthos - квітка.

Потрібно відзначити, що квітка хризантема каталог якого включає більше 650 сортів і гібридних форм, дуже популярний. Широко представлені рослини з перистими квітками, а також помпонні, анемоновідні, напівмахрові і махрові різновиди. Вирішивши купитихризантему, слід вибрати найбільш цікаві для вас з наявного різноманіття. Нещодавно в Європі з'явилися хризантеми-фентезі, виведені в Японії. Вони нагадують традиційні перисті, але мають більш подовжені пелюстки.

Вирощування хризантеми не дуже трудомістке. Актуальний хороший дренаж і хороша освітленість, оскільки в півтіні цвітіння не буде активним. До хімічного складу грунту хризантеми не дуже вимогливі. Корисно висаджувати ці квіти неподалік від садових ліхтарів чи інших джерел світла, так як на цвітіння прямо впливає скорочення тривалості світлового дня, що стає, восени особливо помітним.

Доставка хризантемів в Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград, Черкаси, Хмельницький, Сімферополь, Севастополь , Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь,Біла Церква.