Пропозиція доступна тільки для нових клієнтів!
Нас читає уже 82 700 підписників
Close [x]

Розсада дипладенії

«КАТАЛОГ РОЗСАДИ ДИПЛАДЕНІй»


Дипладенія Червона фото
Арт: 423002
К-ть в упаковці: 1 шт
На складі: 95 шт.
Ціна Ціна за упаковку
109 95 грн.
Дипладенія Рожева фото
Арт: 423003
К-ть в упаковці: 1 шт
На складі: 93 шт.
Ціна Ціна за упаковку
109 95 грн.
Дипладенія Біла фото
Арт: 423004
К-ть в упаковці: 1 шт
На складі: 93 шт.
Ціна Ціна за упаковку
109 95 грн.

Дипладенія: кращі сорти. Купити розсаду дипладенії в Україні

Дипладенія - ліана, вирощена з любов'ю

У природі представники роду дипладенія зустрічаються в тропічних лісах Південної Америки. Це вічнозелена, сильно в'юнка ліана з шкірястими щільними листками і великими ароматними квітками. Воронкоподібна чашечка складається з п'яти пелюсток, пофарбованих у білі, рожеві, пурпурні тони. Відомо близько 30 видів. Через помилки, допущені при ідентифікації, ці ж рослини в науковій літературі іменують як мандевіла. В даний час використовуються обидві назви, вони рівноправні.

Клімат нашої країни не сприяє посадці ліан у відкритому грунті. Їм більше підходить кімнатне чи оранжерейне утримання, можливе вирощування в зимових садах.

Особливості догляду за діпладенією

Розмноження вегетативне, шляхом укорінення верхівкових живців.

Пустивша коріння розсада дипладенії пересаджується в горщик з дренованим, пухким, слабокислим, родючим грунтом. Для нормального розвитку потрібно багато сонячного світла і тепла, достатня кількість вологи, мінеральні підгодівлі. Подбайте про опору, вона підтримає прагнучі вгору пагони.

Щоб рослини радували рясним цвітінням ціле літо, в осінньо-зимовий період їм необхідний спокій з обмеженням поливу, освітлення, створення температурного режиму 12-150С. Перед цим потрібна обрізка, тому як тільки на молодих гілках утворюються бутони.

Купити дипладенію в Україні

Купити дипладенію або мандевілу і замовити з Києва доставку поштою зручно через інтернет магазин «Флоріум». Всі представлені в каталозі сорти мають докладний опис і фото. Ціна адекватна, оптовий продаж сприяє її істотному зниженню. На 3 роки надається гарантія.

Покупці можуть залишити на веб порталі свої відгуки про якість сервісу та придбані товари.

Відгуки, Дипладенія

Замовити каталог

x

Телефон:

E-mail:

ПІБ:

Індекс:

Регіон:

Місто :

Вулиця :

Будинок :