Колекційні томати

«КАТАЛОГ НАСІННЯ КОЛЕКЦІЙНИХ ПОМІДОРІВ»


Помідор Золота королева фото
Арт: 721044
К-ть в упаковці: 0,2 г
На складі: 47 шт.
Ціна Ціна за упаковку
7 95 грн.
Помідор Велика Веселка фото
Арт: 721130
К-ть в упаковці: 20 шт
На складі: 21 шт.
Ціна Ціна за упаковку
0 99 грн.
Помідор Єва F1 фото
Арт: 721135
К-ть в упаковці: 20 шт
На складі: Нема в наявності
Ціна Ціна за упаковку
0 99 грн.
Детальніше
Показати більше продуктів

Колекційні помідори: поштова доставка Україною

Помідори  - невід'ємна складова кухні практично в кожній країні. Що може бути краще, ніж домашні свіжі томати? Тільки колекційні домашні помідори. Насправді існує величезна кількість різновидів помідорів. Це і черрі, і альфа, і кіммерієць, і помідор-кавун. Перераховувати цей список можна ще дуже довго. Ознайомитися з ним повністю, а також купити колекційні помідори можна в нашому інтернет-магазині. До того ж, у вас є можливість замовити доставку поштою з Києва в будь-яку точку України.

Догляд за різними видами помідорів

Правила догляду за помідорами повністю залежать від вибраного сорту. Час посадки і збору врожаю залежать від того, чи вважається сорт ранньостиглий. Місце висадки вибирається виходячи з розмірів дорослого куща. Деякі колекційні помідори настільки компактні, що їх можна вирощувати прямо на балконі. Тільки уявіть, що кожен вечір ви зможете радувати родину свіжими, духмяними овочами «з городу». Томати не вимагають пасинкування. Ці різновиди дають стабільний урожай і в холод, і в посуху. Ці томати абсолютно невибагливі, не вимагають особливої уваги при процесі дозрівання. І купити колекційні томати в Києві, як і насіння високорослих томатів - дуже просто.

Де купити колекційні помідори в Україні

Найшвидший і надійний спосіб - купити колекційні томати в інтернет-магазині, як і інше насіння овочів. Сайт дуже простий у використанні. Тут представлена повна інформація (з фото) по всіх сортах колекційних томатів. Відгуки клієнтів, які підтвердять високу якість продукції. Приємним сюрпризом стане ціна, яка при оформленні замовлення оптом буде ще нижче. Скористайтеся послугою доставки, і вам не доведеться нікуди їхати. Колекційні томати поштою прибудуть в будь-яку точку України. Порадуйте себе і своїх близьких власноруч вирощеними овочами.

Відгуки, Колекційні помідори

Замовити каталог

x

Телефон:

E-mail:

ПІБ:

Індекс:

Регіон:

Місто :

Вулиця :

Будинок :