Насіння рудкісних томатів

-5%
Мікадо жовтий фото
код: 721289
0,1 г в упаковці
1
5 65 грн. 5 95 грн.
Закінчується
Показати більше продуктів

Відгуки, Рідкісні томати

Залишити відгук

Як можна купити насіння рідкісних томатів  поштою

У будь-який, навіть самий віддалений куточок країни, де є поштове відділення, насіння рідкісних томатів доставляються в максимально стислі терміни. При відвантаженні вони упаковуються найретельнішим чином. Цілісність насіння рідкісних томатів не страждає при транспортуванні. Оплата послуг з доставки мінімальна, в деяких випадках, наприклад, при оптовій закупівлі, і зовсім відсутня. Ми поставляємо високоякісне насіння рідкісних томатів. 

Як ми працюємо:

  • Пропонуємо вам купити насіння рідкісних томатів недорого 
  • Без передоплати 
  • Доставляємо замовлення післяплатою 
  • Доставляємо поштою (Нова Пошта, Укрпошта)

Якщо товар розпроданий

Все насіння рідкісних томатів можна придбати за умови наявності їх на нашому складі в момент оформлення замовлення. У міру просування сезону деякі види насіння томатів та помідорів будуть розпродані. Для перевірки доступності конкретного сорту в поточному сезоні необхідно зателефонувати менеджеру. Якщо у вас не виходить оформити замовлення, будь ласка, також зв'яжіться з нами. 

Спеціальні пропозиції від FLORIUM.UA

Час від часу ми будемо робити спеціальні пропозиції, які доступні тільки в певний період і за умови наявності запасів насіння. Замовити насіння рідкісних томатів в Україні (Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро) за доступною кожному ціною можна з каталогу видів і сортів інтернет-магазину FLORIUM.UA. Всі насіння рідкісних томатів від перевірених постачальників.

Для нас дуже важливі ваші відгуки, проаналізувавши які ми постараємося усунути недоліки і підвищити ефективність роботи. Щоб купити насіння рідкісних томатів, варто тільки зателефонувати нашому менеджеру і замовити з нашого великого асортименту (Біф томатиПерцевидні томати)