Насіння томатів для соління

-5%
Помідор Мейс F1 фото
код: 721046
10 семян в упаковці
21 80 грн. 22 95 грн.
Закінчується
Помідор Класік F1  фото
код: 721030
10 шт в упаковці
1
14 20 грн. 14 95 грн.
Нема в наявності

Відгуки, Томат для соління

Залишити відгук

Як можна купити насіння томатів для соління  поштою

У будь-який, навіть самий віддалений куточок країни, де є поштове відділення, насіння томатів для соління доставляються в максимально стислі терміни. При відвантаженні вони упаковуються найретельнішим чином. Цілісність насіння томатів для соління не страждає при транспортуванні. Оплата послуг з доставки мінімальна, в деяких випадках, наприклад, при оптовій закупівлі, і зовсім відсутня. Ми поставляємо високоякісне насіння томатів для соління. 

Як ми працюємо:

  • Пропонуємо вам купити насіння томатів для соління недорого 
  • Без передоплати 
  • Доставляємо замовлення післяплатою 
  • Доставляємо поштою (Нова Пошта, Укрпошта)

Якщо товар розпроданий

Все насіння томатів для соління можна придбати за умови наявності їх на нашому складі в момент оформлення замовлення. У міру просування сезону деякі види насіння томатів та помідорів будуть розпродані. Для перевірки доступності конкретного сорту в поточному сезоні необхідно зателефонувати менеджеру. Якщо у вас не виходить оформити замовлення, будь ласка, також зв'яжіться з нами. 

Спеціальні пропозиції від FLORIUM.UA

Час від часу ми будемо робити спеціальні пропозиції, які доступні тільки в певний період і за умови наявності запасів насіння. Замовити насіння томатів для соління в Україні (Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро) за доступною кожному ціною можна з каталогу видів і сортів інтернет-магазину FLORIUM.UA. Всі насіння томатів для соління від перевірених постачальників.

Для нас дуже важливі ваші відгуки, проаналізувавши які ми постараємося усунути недоліки і підвищити ефективність роботи. Щоб купити насіння томатів для соління, варто тільки зателефонувати нашому менеджеру і замовити з нашого великого асортименту (Томати для переробкиТомати для консервації)