Сучкорізи

Сучкорізи - це дуже корисна річ в садівництві. Це практично той же секатор, тільки з довгими ручками. Ними можна обрізати верхівки дерев, куди добратися можна тільки на драбині, просто стоячи на землі під деревом. Сучкорізом легко і просто обрізати кущі, особливо колючі троянди, найстрашніші зарості ожини. Сучкорез зручний у використанні. Він стане в нагоді практично кожному власникові ділянки.

«КАТАЛОГ СУЧКОРІЗІВ»


Сучкоріз садовий (GR6317) фото
код: 806104
1 шт в упаковці
4
364 46 грн. 404 95 грн.
Нема в наявності

Відгуки, Сучкорізи

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 5 голоса

За два года не сучкорез не сломался не секатор, хотя работы у них оооочень много. Вот что значит качество!

відповісти на відгук

Наконец-то смогла обрезать деревья. С пилой на дерево не залажу в целях безопасности, а так теперь с земли можно! Спасибо Флориум, не знала о существовании таких!

відповісти на відгук

Дома есть шарнирный сучкорез, но заказали комбинированный и поняли, что до этого просто было мучение обрезка, теперь все проще и на любой почти высоте!

відповісти на відгук

Быстрая доставка и хорошая цена. Спасибо! Рекомендую и инвентарь и интернет магазин!

відповісти на відгук

Сучкорізи: поштова доставка по Україні

Обрізка чагарників і дерев - завжди складна і нелегка справа. І хоча спочатку здається, що процес - хвилинна турбота, в результаті виявляється, що дана процедура вимагає величезних витрат. Для цього і використовують - сучкорізи. Даний інструмент дозволяє видалити акуратно непотрібні пагони. Крім того, він вирізняється і іншими хорошими рисами, які роблять його унікальними в своєму роді.

Класифікація інструменту

Сучасний ринок пропонує великий вибір виробів подібного роду. Основні види сучкорізів поділяють в залежності від функціональних особливостей. Серед них:

  • Ручний;
  • Бензиновий;
  • Електричний;
  • Акумуляторний.

Про моделях детальний опис

Ручна модель володіє досить простим механізмом управління і зовні дуже схожа на звичайні садові ножиці. Такі секатори можуть мати різну форму. Перший варіант має досить довгу розкладну ручку, яка дозволяє дотягуватися до великої висоти на дереві. Друга модель - це такий же секатор, тільки з більш потужними, але короткими ручками. Купити сучкоріз такого типу ви можете на сторінках нашого інтернет магазину. У нас ви зможете замовити товар необхідного типу. Продаж і доставка здійснюється поштою по всій Україні, а також по місту Київ.

Як зрозуміло з назви, електричний, бензиновий і акумуляторний сучкоріз працює від підзарядки. Але якщо в першому випадку необхідний провід, який би підтримував роботу пристрою, то в другому і останньому - функціонування відбувається автономно. Це і визначає придатність кожного приладу. Акумуляторний різак можна використовувати в саду, далеко від харчування. Бензинові і електричні моделі дозволяють швидко обрізати велику кількість гілок.

Купити садовий інвентар і сучкорізи можна оптом чи вроздріб на сторінках нашого порталу. Крім того, на сторінках ресурсу ви можете почитати відгуки, ознайомитися з фото товару.