Обприскувач

Оприскувач - це просто необхідна річ в садівництві та квітникарстві. Для обприскування кімнатних рослин, розсади використовують ручний обприскувач. Для обробки плодових дерев і чагарників, ягідних культур і інших рослин, вирощуваних на ділянці, використовують садові оприскувачі. Дане обладнання полегшує процес нанесення отрутохімікатів і біопрепаратів, що знищують шкідливі мікроорганізми. Також оприскувачем можна скористатися при проведенні позакореневих підживлень, розпиленні біостимуляторів і добрив.

«КАТАЛОГ ОБПРИСКУВАЧІВ»


Ручний оприскувач фото
код: 804701
1 штука в упаковці
14 55 грн.
Нема в наявності

Відгуки, Обприскувач

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 3 голоса

Удобно, но после парочки падений лопнула колба. Заказала в этот заказ с тюльпанами еще. Спасибо Флориуму за быструю доставку.

відповісти на відгук

Найулюбленіший інструмент влітку. Дуже зручно розводити в ньому рідке добриво в невеликій кількості. Обприскую зазвичай лілії (орієнтальні і ОТ-гібриди) в саду і обробляю так само кімнатні рослини проти шкідників + удобрюю по листу. Незамінний!

відповісти на відгук

Обприскувач для саду і дому. Обприскувач: доступна ціна

Навіть початківець огородник знає про проблему шкідників. Попелиця, колорадський жук, слимаки та інша компанія прагне всіляко нашкодити майбутньому врожаю овочів і фруктів. Для його збереження садівники часто використовують спеціальні отруйні речовини для відлякування непроханих гостей. Для зручності зрошення зростаючих плодів був винайдений обприскувач. Їх асортимент і технічні характеристики досить великі, тому вибір перед огородником стоїть досить складне. Купуючи обприскувач садовий, слід враховувати розміри своєї ділянки і кількість насаджень.

Найпростішою, дешевою, але не завжди ефективною, є ручна модель. Невелика пластикова чаша об'ємом до 2 літрів забезпечена помпою, яку потрібно качати рукою. Підходить лише для Точеного зрошення кущів або плодових дерев. Інша справа обприскувач, забезпечений помповим насосом. Їх обсяг вирируется від 5 до 12 літрів. Ємність з рідиною за допомогою ременів кріпиться за спиною. Модель оснащена 50-й сантиметровим шлангом з кнопкою, яка регулює подачу речовини за допомогою тиску в насосі. Купівля обприскувача такого типу вийде витратною, але дозволить за раз обробляти до 30 соток насаджень.

Не менш зручний у використанні і обприскувач акумуляторний. Тут обсяг каністри становить 15 літрів і на 90 відсотків спрощує процес зрошення. Завдяки акумулятору, який живиться від електромережі, нажимання кнопки розпилення здійснюватися автоматично. Крім того, така модель безшумна і може працювати без підзарядки протягом 8 годин. А для тих, хто володіє великими угодами або полями, хорошим варіантом буде придбання обприскувача навісного. Конструкції ємністю від 600 до 1000 літрів кріпляться на аграрну техніку, як правило, трактор. Довжина шлангу може досягати 18 метрів, що забезпечує якісне обприскування великого діаметру території.

Інтернет магазин Флоріум продає всі перераховані види обприскувачів за доступними цінами. З технічними характеристиками і виробниками можна ознайомитися на сайті, а також зробити інтерактивне замовлення. Доставка проводитися в усі регіони України протягом 7 днів, а в райони Києва швидше.

Наш магазин надає вам можливість купити садові товари, які будуть дарувати Вам радість і теплоту. Зробити замовлення, дуже просто, а ми вже подбаємо про те, щоб товар поштою був доставлений швидко, точно і надійно.

Доставка і купити оприскувач по всій Україні (Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль,Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград, Черкаси, Хмельницький, Сімферополь,Севастополь, Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь, Біла Церква).