Садовий бинт

Садовий бинт - це стрічка з нетканого матеріалу підвищеної щільності. Він призначений для захисту стовбура і товстих нижніх гілок плодових і декоративних дерев, захищає кору дерев від гризунів, комах-шкідників, вітрів, морозів, сонячних опіків. Дуже еластичний і не ріже стовбур, при цьому кора дерева вільно дихає. Одного разу намотавши акуратно і щільно бинт, він протягом усього року виконує корисну роботу. В осінньо-зимовий період ніякі зайці та миші не зможуть впоратися з таким захистом. Ранньою весною сонячні опіки деревам не страшні. Садовий бинт - це чарівна річ! Він довговічний і дешевий.

«КАТАЛОГ САДОВИХ БИНТІВ»


Садовий Бинт 0,2х10м фото
код: 804002
1 шт в упаковці
55 76 грн. 61 95 грн.
Нема в наявності

Відгуки, Садовий бинт

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 3 голоса

Заматывала молодые деревья и наносила средство от муравьев - липкое такое - помогло, тлю не разводили.

відповісти на відгук

Жду наличия, в прошлом году закупилась отлично, а вот на следующую весну уже не хватит. Качество отменное, цена доступна. Рекомендую!

відповісти на відгук

Садовий бинт: купити в інтернет магазині

Чому один сад з кожним роком все більше розростається і дає щедрий урожай, а другий навпаки - виглядає млявим і хворобливим? Можливо, деревам просто не вистачає догляду. Мається на увазі не стандартне обрізання-підгодівля, а використання додаткових пристосувань, що поліпшують їх здоров'я і зберігають від ушкоджень. Садовий бинт - це спеціальна стрічка, яку виготовляють з матеріалу на основі полімерів, яка намотується на гільзу з картону. Його структура досить пориста. Тому, крізь такий бинт легко проходить свіже повітря і волога, при цьому чудово контролюється вплив ультрафіолетового випромінювання. Особливо це актуально ранньою весною, коли дерева найчастіше отримують сонячні опіки.

Садовий бинт на сторожі кожного дерева

Краще вчасно запобігти, ніж тривалий час деактивувати наслідки неправильного догляду. Купити садовий бинт необхідно в першу чергу тим господарям, які не можуть постійно стежити за своїм садом. Наприклад, в зимовий час вони часто відлучаються. А адже саме тоді дерева найбільше вразливі перед погодними опадами, низькими температурами і нападом гризунів. Садовий бинт прекрасно захищає кожне дерево від всіх перерахованих вище непередбачених ситуацій. Крім того, він незамінний під час щеплень.

Як купити садовий бинт високої якості?

Інтернет магазин «Флоріум» надає своїм клієнтам відмінну можливість купити садовий інвентар і садовий бинт для дерев оптом і в роздріб за цінами найбільш лояльним в Україні. Жителі Києва, Львова, Харкова вже змогли оцінити зручність здійснення замовлень, чесність продажу, легкість доставки поштою в будь-який зручний для замовника відділення. Професійність команди «Флоріум» підтверджують безліч похвальних відгуків постійних покупців і реальні фото представленого товару.