Каталог насіння червоноголової капусти

«КАТАЛОГ НАСІННЯ КАПУСТИ ЧЕРВОНОГОЛОВОЇ»


Відгуки, Червоноголова капуста

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 1 голоса

Я вирощувала капусту черноголову Топарані багато років поспіль. Листя капусти фіолетово-зелені, темно-фіолетові або темно-червоні. Вони менш популярні, ніж біла капуста, але містять більше мінералів. Серед іншого: вітамін А, вітамін В6, фолієва кислота, кальцій, магній, натрій.

відповісти на відгук

Насіння червоноголової капусти: купити в Україні недорого

Капуста червоноголова відрізняється від білокачанної виду не тільки кольором, але і здатністю до тривалого зберігання. Така форма є більш привабливим овочем для зимових запасів. Тому багато городників і прагнуть придбати насіння червонокачанної капусти в Україні та Києві. Тим більше що її можна точно так само використовувати в масі рецептів, як і білокачанну.

За дозріванняи даний овоч може бути ранньостиглий, середньостиглий і пізньостиглі. Найбільш поширені сорти червоногловоої капусти представлені такими:

  • Паллета;
  • Калібос;
  • Нуріма;
  • Редскай.

Деякі з них примітні тим, що мають високу стійкість до хвороб.

Особливості посадки і догляду

Для посадки підійдуть і насіння червоноголової капусти, але надійніше буде використовувати розсадний метод. Розсаду можна придбати вже придатну до висадки або підготувати самостійно.

Ґрунт слід підбирати за тими ж критеріями, що і для білокачанної. Оптимальним стане родючий пухкий ґрунт з нейтральною або слабкою кислотністю. Ідеальними попередниками вважаються бобові культури, цибулю, помідори, огірки, буряк. Ґрунт готується ще восени, перекопується, в нього вносять органічні добрива.

Основний догляд полягає в регулярному поливі. Тому купити насіння червонокачанної капусти коштує, перш за все, тим, хто зможе забезпечити достатньо вологи рослині. Можна, звичайно, обійтися і 1 поливом в тиждень, але це позначиться на врожаї та якість плодів. У той же час, необхідно стежити, щоб не було надлишку і застою вологи.

Після посадки, через 2 тижні, варто розпушити ґрунт навколо капусти. Це необхідно для кращого розвитку кореневищ.

Для підгодівлі, як правило, використовують азотне добриво. Сприятливий період для його внесення - фаза активного росту рослини. А вже при формуванні качанів знадобиться калійно-фосфорні речовини, азот ж більше додавати не потрібно.

Найбільшу небезпеку для плодів капусти представляють моль, тля, блішки, капусниця і мухи. У боротьбі з ними добре зарекомендували себе тютюновий пил, зола, часникові настої або інсектициди.

Флоріум - місце вигідних покупок

Насіння капусти пекінської, а також червоноголової поштою в інтернет магазині «Флоріум» замовити дуже просто. Для цього необхідно з каталогу вибрати потрібний сорт і оформити заявку. Продаж насіння овочів проводиться оптом і в роздріб за найвигіднішими цінами. Фото, описи і відгуки інших наших клієнтів допоможуть підібрати найкращий посадковий матеріал.