Насіння білоголової капусти

«КАТАЛОГ НАСІННЯ КАПУСТИ БІЛОГОЛОВОЇ»


Показати більше продуктів

Відгуки, Білоголова капуста

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 2 голоса

Я купувала Харківську зимову. Хочу вирощувати і інші сорти. З насіння, доступних тут в продажу, ви отримаєте великі головки, які відмінно підходять для заквашування. Завдяки цьому ви зможете поповнити свою комору смачними консервами в зимові місяці. Крім того, головки капусти добре підходять для зберігання.

відповісти на відгук

Проклюнулись на второй день. Выращиваю рассадой. Семена хорошие. Брала много разных сортов.

відповісти на відгук

Насіння білоголової капусти: доставка поштою по Україні

Капуста білокачанна є інгредієнтом багатьох рецептів. Чи варто дивуватися, що вона є практично на кожному городі? Більш того, відомо, що її культивування почалося ще до нашої ери.

Сорти білокачанної капусти поділяються за часом дозрівання плодів. Існують ранньостиглі (60 днів після посадки), середньостиглі (до 120 днів), пізньостиглі (до 180 днів). Слід пам'ятати, що ранньостиглі сорти призначені для вживання виключно в літній сезон. Для тривалого ж зберігання або квашення необхідно садити виключно пізні сорти.

Умови успішного вирощування

Для посадки використовується зазвичай розсада. Можна придбати вже готову в спеціалізованому магазині, або ж купити насіння білоголової капусти. Вони проростають швидко, вже на 3 добу можна спостерігати появу перших паростків. Далі від городника потрібно лише дотримуватися нехитрих умови вирощування.

Оптимальним ґрунтом для даного овоча стане суглинок, збагачений гумусом, слабокислий або нейтральний. Підготовка посадкового ділянки починається ще з осені. Ґрунт перекопують, рихлять, знову перекопують, щоб позбутися від бур'янів. Під час другої перекопування додають доломітове борошно або звичайний крейда. Навесні, безпосередньо перед посадочними роботами, ґрунт знову потрібно розпушити і внести перегній, золу, сечовину і суперфосфат. Варто відзначити, що навіть при хорошій підготовці ділянки, не варто використовувати для посадки насіння білоголової капусти. Розсада все-таки надійніше, тим більше що її паростки здатні витримати навіть несподівано повернулися заморозки.

Подальший догляд передбачає хороший полив. Чим рясніше він буде - тим соковитіше вийде плід і тим більше розвиваються листя. У зворотному ж випадку розвиватися будуть коріння овочу, а не плід. Кращий час для поливу - ранковий або вечірній, коли сонце вже не палить променями. Після поливу ґрунт не зайвим буде розпушити.

Дуже важливо вносити добрива, причому не менше 3-4 разів. Робити це потрібно за спеціальною технологією: спочатку поливають рослину, потім вносять добрива, а потім знову поливають, щоб добрива не залишилися на листі.

Придбання посадкового матеріалу

Замовити насіння пекінської капусти, а також білокачанної поштою в інтернет магазині «Флоріум» буде вигідно оптовим і роздрібним покупцям. Продаж здійснюється за демократичними цінами, також проводяться акції та знижки. Вибрати відповідний сорт допоможе каталог, де є описи і фото, а також відгуки садівників. Насіння овочів в Україні та Києві доставляються популярними поштовими компаніями.