Насіння савойської капусти

«КАТАЛОГ НАСІННЯ САВОЙСЬКОЇ КАПУСТИ»


Відгуки, Совойська капуста

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 1 голоса

Капуста Вертус - пізнього строку дозрівання. Вона формує великі сферичні, зелені головки вагою 2-4 кг, без тенденції до розтріскування.

відповісти на відгук

Як можна купити насіння свойскої капусти поштою

У будь-який, навіть самий віддалений куточок країни, де є поштове відділення, насіння свойскої капусти доставляються в максимально стислі терміни. При відвантаженні вони упаковуються найретельнішим чином. Цілісність насіння свойскої капусти не страждає при транспортуванні. Оплата послуг з доставки мінімальна, в деяких випадках, наприклад, при оптовій закупівлі, і зовсім відсутня. Ми поставляємо високоякісне насіння свойскої капусти. 

Як ми працюємо:

  • Пропонуємо вам купити насіння свойскої капусти недорого 
  • Без передоплати 
  • Доставляємо замовлення післяплатою 
  • Доставляємо поштою (Нова Пошта, Укрпошта)

Якщо товар розпроданий

Все насіння свойскої капусти можна придбати за умови наявності їх на нашому складі в момент оформлення замовлення. У міру просування сезону деякі види насіння капусти будуть розпродані. Для перевірки доступності конкретного сорту в поточному сезоні необхідно зателефонувати менеджеру. Якщо у вас не виходить оформити замовлення, будь ласка, також зв'яжіться з нами. 

Спеціальні пропозиції від FLORIUM.UA

Час від часу ми будемо робити спеціальні пропозиції, які доступні тільки в певний період і за умови наявності запасів насіння. Замовити насіння свойскої капусти в Україні (Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро) за доступною кожному ціною можна з каталогу видів і сортів інтернет-магазину FLORIUM.UA. Все насіння свойскої капусти від перевірених постачальників.


Для нас дуже важливі ваші відгуки, проаналізувавши які ми постараємося усунути недоліки і підвищити ефективність роботи. Щоб купити насіння свойскої капусти, варто тільки зателефонувати нашому менеджеру і замовити з нашого великого асортименту (Пекінська капуста, Цвітна капуста)