Пропозиція доступна тільки для нових клієнтів!
Нас читає уже 82 700 підписників
Close [x]

Клен японський

Це саме той вид клена, який прикрашає сторінки журналів з ландшафтного дизайну. Його люблять за різноманіття форм крони і листя. Ця рослина є національним деревцем Японії. І вона дійсно його виправдовує, завдяки червоній листі. Осіннє листя - це справжнє видовище. Це вражаюче поєднання відтінків жовтого, червоного, фіолетового і бронзового кольору. Японський клен підходить для створення чагарникових бордюр, відкритих лісових садів, для прикраси ставкових берегів. Також він ідеально підходить для вирощування в контейнерах і в міському середовищі.

 


Клен: широкий асортимент та доступні ціни. Доставка саджанців клена поштою

Дізнатись ціни саджанці чагарників, можна з легкістю в нашому прекрасному інтернет магазині. І якщо Вам важко вибрати, тоді наші фахівці з радістю допоможуть Вам. Також приємною несподіванкою для Вас стануть наші привабливі ціни та якісний товар. Доставка товару здійснюється поштою в будь-який куточок України.

Доставка і купити клен по всій Україні (Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград , Черкаси, Хмельницький, Сімферополь, Севастополь, Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь, Біла Церква).

Відгуки, Клен японський

Замовити каталог

x

Телефон:

E-mail:

ПІБ:

Індекс:

Регіон:

Місто :

Вулиця :

Будинок :