Саджанці гінкго

Гінкго білоба є листяним деревом і відноситься до голонасінних рослин дводомної типу (чоловічі та жіночі рослини). Воно надзвичайно довговічне: може жити до 3000 років. Садівники цінують дерева гінкго за їх цікаву візуальну привабливість. Зазвичай вирощують чоловічі дерева (maidenhair), так як жіночі плодоносять фруктами, які неприємно пахнуть. Чоловічі екземпляри мають відмінні листя, які тремтять при найменшому вітерці. Пропонуємо купити недорого саджанці із зарубіжних розплідників, і гарантуємо, що ви отримаєте якісні рослини.

«КАТАЛОГ САДЖАНЦІВ ГІНКГО БІЛОБА»


Гінкго дволопатеве фото
код: 520015
1 шт в упаковці
8
68 97 грн. 114 95 грн.
Нема в наявності

Відгуки, Гінкго

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 4 голоса

Років зо два чи три придбала саджанець гінкго. Бідний! Мої індокачки його дуже полюбили - ніяк не встигає підрости. Тільки весна, зеленіти починає деревинка, йдуть стригти, згризати вершки. Так і сидить на рівні 40 см. Але ж живий! Якщо динозаврів пережив, то качок і поготів.

відповісти на відгук

Гуляючи в парку, я бачила, як бабусі збирали дивні листочки. Як виявилося - гінкго білоба. Препарати з сухого листя цього дерева особливо рекомендуються для людей похилого віку з симптомами слабоумства (запаморочення, погіршення пам'яті, зміна настрою, тривожність, плутанина). Крім того, вони підтримують периферичний і мозковий кровообіг, завдяки чому можуть запобігти інсульту .

відповісти на відгук

Гінкго: особливості вирощування. Купити саджанці гінкго в інтернет магазині

Гінкго білоба - це декоративне дерево, яке є сучасником динозаврів. Воно притягує погляди завдяки цікавій формі крони і оригінальному листю. Батьківщиною даної культури вважається Південно-Східний Китай. Зовні Гінкго білоба, саджанці якого можна купити і в Україні, являє собою величне дерево заввишки 20 метрів, шириною - 10-12 метрів. Щорічно рослина збільшується вгору на 30-40 см. Особини, що відносяться до чоловічої статі, вирізняються пірамідальною і циліндричною кроною. Жіночі особини мають розкидисту і дуже крислату крону. Листки Гінкго білоба мають насичений зелений колір, паралельні або роздвоєні прожилки, грубу поверхню. Їх ширина сягає близько 6-8 см. На осінь листя жовтіє.

Вирощування саджанців гінкго білоба

Багаторічна культура дуже любить тепло і світло. До складу і якості грунту вона не вибаглива. Ідеальними для нормального росту вважаються добре дреновані, родючі грунти. Саджанці Гінкго білоба, купити які пропонують багато спеціалізованих магазинів, відрізняються гарною морозостійкістю і стійкістю до задимлення. Доросле дерево може відрости з пня після спилювання.

Цвіте дерево у квітні-травні. Плоди рослини дозрівають на початку вересня. Зовні вони схожі на аличу або невелику м'ясисту сливу.

Продаж посадкового матеріалу за доступними цінами

Купити саджанці Гінкго білоба в Україні можна, відвідавши інтернет-магазин Флоріум. Тут ви можете замовити матеріал для посадки оптом, вибравши ідеальний для певних кліматичних умов сорт. Доставка товару по Києву здійснюється поштою.

Ми пропонуємо купити саджанці чагарників в Україні за вигідною вартістю. Ми йдемо назустріч замовникам, пропонуючи оригінальні рослини за приємними цінами, саме тому наш магазин настільки популярний не тільки серед садівників.

Доставка і купити ківі по всій Україні (Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград , Черкаси, Хмельницький, Сімферополь, Севастополь, Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь, Біла Церква).