Гінкго

Гінкго дволопатеве фото
Арт: 520015
К-ть в упаковці: 1 шт
На складі: Нема в наявності
Ціна Ціна за упаковку
99 95 грн.
Детальніше
Гінкго дволопатеве (гінкго білоба). Новинка! Гінкго дволопатеве або Гінкго білоба, або гінгкго японське - відоме як реліктове дерево. Це дер

Відгуки, Гінкго


Гінкго: особливості вирощування. Купити саджанці гінкго в інтернет магазині

Гінкго білоба - це декоративне дерево, яке є сучасником динозаврів. Воно притягує погляди завдяки цікавій формі крони і оригінальному листю. Батьківщиною даної культури вважається Південно-Східний Китай. Зовні Гінкго білоба, саджанці якого можна купити і в Україні, являє собою величне дерево заввишки 20 метрів, шириною - 10-12 метрів. Щорічно рослина збільшується вгору на 30-40 см. Особини, що відносяться до чоловічої статі, вирізняються пірамідальною і циліндричною кроною. Жіночі особини мають розкидисту і дуже крислату крону. Листки Гінкго білоба мають насичений зелений колір, паралельні або роздвоєні прожилки, грубу поверхню. Їх ширина сягає близько 6-8 см. На осінь листя жовтіє.

Вирощування саджанців гінкго білоба

Багаторічна культура дуже любить тепло і світло. До складу і якості грунту вона не вибаглива. Ідеальними для нормального росту вважаються добре дреновані, родючі грунти. Саджанці Гінкго білоба, купити які пропонують багато спеціалізованих магазинів, відрізняються гарною морозостійкістю і стійкістю до задимлення. Доросле дерево може відрости з пня після спилювання.

Цвіте дерево у квітні-травні. Плоди рослини дозрівають на початку вересня. Зовні вони схожі на аличу або невелику м'ясисту сливу.

Продаж посадкового матеріалу за доступними цінами

Купити саджанці Гінкго білоба в Україні можна, відвідавши інтернет-магазин Флоріум. Тут ви можете замовити матеріал для посадки оптом, вибравши ідеальний для певних кліматичних умов сорт. Доставка товару по Києву здійснюється поштою.

Ми пропонуємо купити саджанці чагарників в Україні за вигідною вартістю. Ми йдемо назустріч замовникам, пропонуючи оригінальні рослини за приємними цінами, саме тому наш магазин настільки популярний не тільки серед садівників.

Доставка і купити ківі по всій Україні (Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград , Черкаси, Хмельницький, Сімферополь, Севастополь, Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь, Біла Церква).

Замовити каталог

x

Телефон:

E-mail:

ПІБ:

Індекс:

Регіон:

Місто :

Вулиця :

Будинок :