Саджанці гарденій

Гарденія - це кімнатна рослина, вічнозелений чагарник або маленьке деревце. Квітки поодинокі або в невеликих суцвіттях, мають приємний запах, жовтого і білого кольору. Цвіте гарденія з липня по жовтень. Великі білі махрові суцвіття схожі на троянди, і можуть змагатися з ними по аромату. Ця рослина добре вписується в будь-який інтер'єр, надаючи йому вишуканість. Однак воно не любить різких перепадів температур. Пропонуємо купити недорого саджанці із зарубіжних розплідників, і гарантуємо, що ви отримаєте якісні рослини.

«КАТАЛОГ САДЖАНЦІВ ГАРДЕНІЙ»


Гарденія Crown Jewel фото
код: 550001
1 шт в упаковці
169 95 грн.
Нема в наявності

Відгуки, Гарденія

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 2 голоса

Вирощую Гарденію як кімнатна рослина, а влітку це відмінне оздоблення балконів та терас.

відповісти на відгук

Гарденія: види і сорти. Доставка саджанців гарденії поштою

Ми пропонуємо купити саджанці декоративних чагарників за вигідною вартістю. Ми йдемо назустріч замовникам, пропонуючи оригінальні рослини за приємними цінами, саме тому наш магазин настільки популярний не тільки серед садівників.

Доставка і купити гарденії по всій Україні (Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград , Черкаси, Хмельницький, Сімферополь, Севастополь, Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь, Біла Церква).