Саджанці катальп

Катальпа - яскраво-зелена рослина з мереживними волотями з вершково-білих квітів! Може бути листопадним деревцем або великим чагарником кулястої форми. Цвіте протягом місяця. Має гарні, великі, до 7 см, запашні квіти. Їх аромат нагадує аромат свіжого яблука. Надзвичайною декоративністю володіють плоди. Вони тонкі, довгі, зелені. Такі «бурульки» залишаються висіти на гілках майже всю зиму. Рослину висаджують тіні, уздовж вулиць і в сухих, важкодоступних місцях. Пропонуємо купити недорого саджанці із зарубіжних розплідників, і гарантуємо, що ви отримаєте якісні рослини.

«КАТАЛОГ САДЖАНЦІВ КАТАЛЬП»


Відгуки, Катальпа

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 2 голоса

Цікаве дерево катальпа потребує місця, захищеного від морозних вітрів і родючого грунту. Молоді саджанці треба на зиму вкривати.

відповісти на відгук

Катальпа: кращі види. Доставка саджанців катальпи поштою

Купити саджанці чагарників поштою, можна з легкістю в нашому прекрасному інтернет магазині. І якщо Вам важко вибрати, тоді наші фахівці з радістю допоможуть Вам. Також приємною несподіванкою для Вас стануть наші привабливі ціни та якісний товар. Доставка товару здійснюється поштою в будь-який куточок України.