Агротканини і агроволокно

«КАТАЛОГ АГРОТКАНИН »


Агротканина 100г/м2 фото
код: 806301
3м*100м в упаковці
3,600 95 грн.
Нема в наявності

Відгуки, Агротканина

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 3 голоса

Для высадки самое "оно"! Спасибо Флориум юа за консультацию. мы не занимаемся выращиванием в промышленных масштабах, но хочу сказать, что агроткань и в домашнем быту много где пригодилась, да и с мамой поделилась, да и на пару следующих лет рулона хватит!

відповісти на відгук

Когда брали - полотно было по скидке. Думала заказать на весну - пока нет. надеюсь появится. Качество отличное - брака не попадалось нигде (уже больше половины израсходовали)

відповісти на відгук

Агротканина захищає від бур'янів, грунтових шкідників та хвороб. Через неправильну структури переплетених волокон з опуклими канавками, вона дуже добре пропускає воду і забезпечує вільну циркуляцію повітря. А це позитивно впливає розвиток коренів рослин.

відповісти на відгук

Агротканина: поштова доставка Україною

Агротканина - це спеціальне покриття для грядок надземного типу, яке має мікропористу структуру. Така будова забезпечує максимальний рівень доступності проходження води, повітря та освітлення. Завдяки агротканині, можна вберегти рослини від значних перепадів денних і нічних температур, підвищити їх популяцію і запобігти сонячним опікам делікатних рослин. Купити агротканину просто необхідно, якщо територія, на якій ви вирощуєте урожай, перебуває в дії декількох кліматичних поясів, схильна до нестабільної зміни погоди. Також варто не забувати, що спеціальна агротканина мульчуюча допоможе запобігти проростанню бур'янів і значно спростить догляд за вирощуваними рослинами.

У чому головні переваги агротканини?

Купівля агротекстилю - відмінна інвестиція кожного розсудливого фермера, тому що даний матеріал:

  • виготовлений з нейлонових волокон;
  • не реагує на агресивне втручання навколишнього середовища;
  • екологічний;
  • не схильний до впливу сонячних променів;
  • довговічний.

Здійснивши подібну покупку одного разу, ви можете забути про необхідність робити її повторно, на кілька років вперед. Крім цього, отриманий урожай буде вмрізнятися поліпшеними смаковими і видовими якостями. Наприклад, агротканина для полуниці підвищує її врожайність практично в два рази.

Як купити агротканину кращої якості за доступними цінами?

Інтернет магазин «Флоріум» пропонує своїм клієнтам унікальну можливість купити садовий інвентар та агротканину в Києві, Львові, Харкові та в інших містах України всього в кілька «кліків». Замовлення здійснюється на сайті, на якому представлені реальні фото і відгуки про кожен товар, продаж якого здійснюється. Доставка проходить в рекордно стислі терміни поштою за допомогою популярних служб. Для покупців «Флоріум» доступні як оптові, так і роздрібні покупки.