Пропозиція доступна тільки для нових клієнтів!
Нас читає уже 82 700 підписників
Close [x]

Агротканина

Агротканина 100г/м2 фото
Арт: 806301
К-ть в упаковці: 3м*100м
На складі: Нема в наявності
Ціна Ціна за упаковку
3,600 95 грн.
Детальніше
Купити Інвентар Агротканина 100г/м2 та оформити доставку поштою по всій території України: Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя,...

Відгуки, Агротканина


Агротканина: поштова доставка Україною

Агротканина - це спеціальне покриття для грядок надземного типу, яке має мікропористу структуру. Така будова забезпечує максимальний рівень доступності проходження води, повітря та освітлення. Завдяки агротканині, можна вберегти рослини від значних перепадів денних і нічних температур, підвищити їх популяцію і запобігти сонячним опікам делікатних рослин. Купити агротканину просто необхідно, якщо територія, на якій ви вирощуєте урожай, перебуває в дії декількох кліматичних поясів, схильна до нестабільної зміни погоди. Також варто не забувати, що спеціальна агротканина мульчуюча допоможе запобігти проростанню бур'янів і значно спростить догляд за вирощуваними рослинами.

У чому головні переваги агротканини?

Купівля агротекстилю - відмінна інвестиція кожного розсудливого фермера, тому що даний матеріал:

  • виготовлений з нейлонових волокон;
  • не реагує на агресивне втручання навколишнього середовища;
  • екологічний;
  • не схильний до впливу сонячних променів;
  • довговічний.

Здійснивши подібну покупку одного разу, ви можете забути про необхідність робити її повторно, на кілька років вперед. Крім цього, отриманий урожай буде вмрізнятися поліпшеними смаковими і видовими якостями. Наприклад, агротканина для полуниці підвищує її врожайність практично в два рази.

Як купити агротканину кращої якості за доступними цінами?

Інтернет магазин «Флоріум» пропонує своїм клієнтам унікальну можливість купити садовий інвентар та агротканину в Києві, Львові, Харкові та в інших містах України всього в кілька «кліків». Замовлення здійснюється на сайті, на якому представлені реальні фото і відгуки про кожен товар, продаж якого здійснюється. Доставка проходить в рекордно стислі терміни поштою за допомогою популярних служб. Для покупців «Флоріум» доступні як оптові, так і роздрібні покупки.

Замовити каталог

x

Телефон:

E-mail:

ПІБ:

Індекс:

Регіон:

Місто :

Вулиця :

Будинок :