Агротканини і агроволокно

Пропозиція доступна тільки для нових клієнтів!
Нас читає уже 82 700 підписників
Close [x]

«КАТАЛОГ АГРОТКАНИН »


Агротканина 100г/м2 фото
код: 806301
3м*100м в упаковці
3 600,95 грн.
Нема в наявності

Агротканина: поштова доставка Україною

Агротканина - це спеціальне покриття для грядок надземного типу, яке має мікропористу структуру. Така будова забезпечує максимальний рівень доступності проходження води, повітря та освітлення. Завдяки агротканині, можна вберегти рослини від значних перепадів денних і нічних температур, підвищити їх популяцію і запобігти сонячним опікам делікатних рослин. Купити агротканину просто необхідно, якщо територія, на якій ви вирощуєте урожай, перебуває в дії декількох кліматичних поясів, схильна до нестабільної зміни погоди. Також варто не забувати, що спеціальна агротканина мульчуюча допоможе запобігти проростанню бур'янів і значно спростить догляд за вирощуваними рослинами.

У чому головні переваги агротканини?

Купівля агротекстилю - відмінна інвестиція кожного розсудливого фермера, тому що даний матеріал:

  • виготовлений з нейлонових волокон;
  • не реагує на агресивне втручання навколишнього середовища;
  • екологічний;
  • не схильний до впливу сонячних променів;
  • довговічний.

Здійснивши подібну покупку одного разу, ви можете забути про необхідність робити її повторно, на кілька років вперед. Крім цього, отриманий урожай буде вмрізнятися поліпшеними смаковими і видовими якостями. Наприклад, агротканина для полуниці підвищує її врожайність практично в два рази.

Як купити агротканину кращої якості за доступними цінами?

Інтернет магазин «Флоріум» пропонує своїм клієнтам унікальну можливість купити садовий інвентар та агротканину в Києві, Львові, Харкові та в інших містах України всього в кілька «кліків». Замовлення здійснюється на сайті, на якому представлені реальні фото і відгуки про кожен товар, продаж якого здійснюється. Доставка проходить в рекордно стислі терміни поштою за допомогою популярних служб. Для покупців «Флоріум» доступні як оптові, так і роздрібні покупки.

Замовити каталог

x

Телефон:

E-mail:

ПІБ:

Індекс:

Регіон:

Місто :

Вулиця :

Будинок :


Fatal error: Uncaught Exception: Serialization of 'Mage_Core_Model_Config_Element' is not allowed in [no active file]:0 Stack trace: #0 {main} thrown in [no active file] on line 0