Затіняюча сітка

Затіняюча сітка - це найкраще, що зараз пропонує нам ринок для захисту молодих рослин від дії прямих сонячних променів. Захищаючи від сонця, затіняюща сітка здатна давати від 42 до 90% тіні. Крім того, така сітка забезпечує рослинам постійний захист від сонця, вона ще й рівномірно розподіляє сонячні промені. Завдяки цьому урожай дозріває однаково. Крім того, затіняюща сітка служить захистом від граду та сильних поривів вітру. Затіняюща сітка дуже легка, і в той же час міцна. Вона буває зеленого або чорного кольору.

«КАТАЛОГ ЗАТІНЯЮЧИХ СІТОК »


Сітка затіняюча 30% фото
код: 805201
3*50 м в упаковці
502 95 грн.
Нема в наявності

Відгуки, Затіняюча сітка

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 3 голоса

Брали 2 рулона - вышло 100 метров, как и заявляли. Спасибо за честность! Прям по метру не перемеряли. но по покрываемой площади рассчитывали - всего хватило!

відповісти на відгук

Брал для стройки -качество ок. Использую сейчас для затемнения - пережила и стойку и уже год в саду.

відповісти на відгук

Затенеющей сіткою захищаю троянди від сильної спеки. Інакше квіточки швидко вицвітають і обсипаються.

відповісти на відгук

Затіняюча сітка: доставка по всій Україні

Використання сучасних гаджетів не зовсім по прямому їх призначенню вельми продуктивно популяризується серед сучасних городників та фермерів. Затіняюча сітка в першу чергу затребувана в процесі будівельних, ремонтних або реставраційних робіт. З її допомогою огороджують будівлі, запобігаючи, таким чином, попадання на них прямих сонячних променів. Однак, це не єдина сфера застосування даного продукта. Купити затемнюючу сітку варто, якщо ви всерйоз займаєтеся вирощуванням рослин або садівництвом. Її застосування буде актуально, як для дорослих рослин кущового чи деревного типу, так і для розсади, тільки що висадженої у відкритий грунт.

Для чого потрібна затіняюча сітка для теплиць?

Сітка, за допомогою якої значно спрощується обслуговування теплиць, в першу чергу запобігає потраплянню на них прямих сонячних променів, не перешкоджаючи при цьому проходженню добової норми світла, необхідного кожній рослині. Затінюючі сітки бувають різного ступеня затемнення й варіюються від 30% до 65%. Чим більше ступінь затемнення, тим обачнішими слід бути в її виборі. Такі сітки можна купити відразу в спеціальних рулонах, що значно спрощує їх експлуатацію і зберігання. Також, бажано замовляти їх відразу оптом, адже ціна кожної сітки, придбаної в роздріб, буде незначно відрізнятися. До того ж, таким чином ви заощадите власний час, якщо попередня сітка перед тим зіпсувалася або піддалася значному фізичному зносу.

Як купити сітку для затемнення?

Купити інвентар можна в багатьох інтернет магазинах. Вибираючи реалізатора, слід уважно переглянути фото пропонованого вам товару і порівняти його з відгуками покупців. Також варто підібрати комфортний спосіб доставки - поштою або кур'єром. Затіняюча сітка, купити в Києві і Україні яку стало ще зручніше за допомогою нашого інтернет-магазину, гарантовано перевершить всі ваші очікування.