Біле агроволокно

Біле агроволокно - це чудовий покривний матеріал. Біле агроволокно на відміну від товщини використовується в різних цілях. Воно пропускає вологу і повітря, але не випускає тепло, використовується на грядках, всередині теплиць. Біле агроволокно: має високу світлопроникність; захищає від заморозків до -3 ° С; захищає рослини від перегріву; забезпечує захист від птахів і комах - шкідників; не вимагає каркасів для теплиць і парників; прискорює дозрівання і покращує врожайність ягідних і овочевих культур.

«КАТАЛОГ БІЛОГО АГРОВЛОКНА»


Відгуки, Біле агроволокно

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 4 голоса

Хорошие цены, выбор актуальный. Все, что нужно - есть. Отправили за день после оплаты, доставка в ближайшее отделение новой почты. поехал, забрал и не надо самому по рынку мотаться искать , что, где и сколько стоит. Здесь и цена акционная сейчас.

відповісти на відгук

Выбор отличный! Представлен разный метраж, ширина и плотность. Метраж конечно можно и любой докупить, а вот ширина и плотность не у каждого магазина в таком ассортименте! Спасибо!

відповісти на відгук

Покупала для личных целей - функции удержания тепла выполняет на все 100! И в то же время нет паркости, то есть "дышит". Рекомендую. хорошее качество. Брала плотность 50 г/м2

відповісти на відгук

Біле агроволокно: поштова доставка Україною

В європейських країнах біле агроволокно користується великою популярністю вже протягом багатьох років. Це й не дивно, адже даний матеріал прекрасно здійснює захисну, терморегуляційну і популяційну функції, створюючи ідеальні умови для вирощування рослин. На території України цей атрибут в своїй діяльності фермери почали активно використовувати приблизно двадцять років тому. Результативність застосування агроволокна підтверджена безліччю задоволених аграріїв.

Яке агроволокно вибрати?

На сьогоднішній день крім стандартного білого агроволокна ще існує чорне і чорно-біле. Останній вид в основному використовують для тих же потреб, що й повністю чорне. Однак з його допомогою також можна створити додаткове підсвічування безпосередньо рослин, а не тільки їх насіння.

Перш, ніж купити певний вид агроволокна, слід ознайомитися з його особливостями. Неправильно підібране волокно може привести до непоправних наслідків. Купити біле агроволокно необхідно, якщо ви хочете створити ефект парника для вирощування розсади. Якщо ви будете правильно за ним доглядати, прати після кожного сезонного використання і просушувати, то воно зможе прослужити вам не менше семи років.

Де купити агроволокно з максимальним комфортом?

Садовий інвентар та агроволокно біле купити в Києві, Львові, Одесі чи іншому великому місті абсолютно не важко. Однак краще робити це не тільки легко, але і зручно. Інтернет магазин «Флоріум» пропонує своїм клієнтам тільки якісні фото, реальні відгуки покупців, зручну систему доставки поштою і просту форму оформлення замовлення. Продаж здійснюється оптовими і роздрібними партіями. Ціна кожної конкретної пропозиції цілком доступна і лояльна для більшості покупців.