Чорне агроволокно

Чорне агроволокно - це чудовий мульчуючий матеріал. Використовується як ґрунтове покриття. Чорне агроволокно щільне, не пропускає сонячні промені (бур'яни не ростуть), але легко пропускає воду, розчинні добрива, повітря. Кількість поливів знижується в 2-3 рази. В основному використовується для мульчування. Зберігає ягоди і плоди в чистоті за рахунок ізоляції від ґрунту. Покращує зимівлю коріння як в сніжну, так і безсніжну зиму. Ще одна перевага використання чорного мульчующого матеріалу - захист плодів, особливо полуниці, від пошкодження шкідниками, зокрема, голими слимаками.

«КАТАЛОГ ЧОРНОГО АГРВОЛОКНА»


'

Відгуки, Чорне агроволокно

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 3 голоса

Брала большой рулон - выгодно и останется еще и на этот год! Качество хорошее, на весь заказ мне Флориум сделал бесплатную доставку и отправили, кстати, быстро посылочку! Спасибо! Рекомендую!

відповісти на відгук

Хорошее качество. Рекомендую. Бесплатная доставка оказалась кстати, когда узнал, сколько будет стоить доставка рулона.

відповісти на відгук

Чорне агроволокно ідеально підходить для мульчування і захищає грунт від змивання дощем.

відповісти на відгук

Чорне агроволокно: купити в інтернет магазині

Чорне агроволокно в основному застосовують для мульчування землі. З його допомогою можна захистити рослини від бур'янів, створивши при цьому оптимальні умови для їх пророщування. Головне призначення агроволокон такого кольору - не пропускати сонячне світло і створювати оптимальний мікроклімат безпосередньо в верхньому шарі ґрунту. Завдяки особливій конструкції даного волокна, ґрунт не вражається грибками і вірусами, що в свою чергу благотворно впливає на врожай.

Як використовувати чорне агроволокно?

Технологія застосування агроволокна даного виду гранично проста. Його розстеляють по всій площі ґрунту, де буде відбуватися посадка, і проробляють спеціальні отвори, куди садять сіянці або насіння. Таким чином, земля прогрівається, розсада проростає, а бур'янів - немає. Це значно спрощує догляд за вже підрослими сіянцями.

Якщо ви хочете виростити відмінний урожай полуниці, слід обов'язково купити чорне агроволокно. З його допомогою значно підвищується рівень врожайності, полегшується догляд і прополка, а також - збір врожаю. Зручніше за все використовувати таке агроволокно в рулонах або фасованих пакетах.

Як купити чорне агроволокно максимально просто і швидко?

Інтернет магазин «Флоріум» - це відмінна можливість здійснювати покупки з максимальним комфортом, як оптом, так і в роздріб. Саме за допомогою цієї віртуальної платформи садовий інвентар і чорне волокно купити в Києві не складе труднощів навіть для новачка в віртуальних покупках. Ціна пропозиції цілком доступна і відповідає якості товару, представленого на реальних фото, і відгуками про нього. Доставка здійснюється поштою через кілька днів після оформлення замовлення.