Саджанці ремонтантної полуниці

«КАТАЛОГ САДЖАНЦІВ РЕМОНТАНТНОЇ ПОЛУНИЦІ»


Відгуки, Ремонтантна полуниця

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 1 голоса

Корисно садити полуницю якомога раніше, щоб дати саджанців час рости і вкорінитись. Якщо ми садимо розсаду перед першим заморозком, то є ризик, що вона замерзне. Мій улюблений ремонтантний сорт - Ostara, який утворює велику кількість плодів.

відповісти на відгук

Ремонтантна полуниця: посадка та вирощування. Купити ремонтантну полуницю в Україні

Ремонтантна полуниця все частіше знаходить своє місце на грядках садівників. Головною її відмінністю від звичайної, вважається її здатність відразу після першого врожаю зав'язувати нові ягоди і закладати бруньки, які здатні добре плодоносити. Через свої особливості вона вимагає і відповідного догляду, якісний полив і хороший родючий грунт.

Купити ремонтантну полуницю в Києві можна в роздріб або оптом.

Сьогодні існує багато сортів ремонтантної полуниці, які мають свої переваги і недоліки. Звичайно, на першому місці залишаються смакові якості ягоди, але чимало важливі такі показники як стійкість до хвороб і до умов вирощування. Деякі популярні ремонтантні сорти полуниці: Міце Нова (плодоносить щільні і солодкі ягоди); Підвісна полуниця (вирощують в підвісних кашпо); Біла мрія (має біло-рожеві ягоди з тонким присмаком ананаса); Любаша (універсальний сорт, який стійкий до морозу).

Після визначення сорту, який Ви б хотіли вирощувати, потрібно подбати про його посадці. Полуниця ремонтантна на першому етапі вирощується з насіння в спеціальних ємностях. Потім саджанці висаджують на грядки, попередньо очищені від бур'янів. Грунт навколо саджанця потрібно щільно утрамбовувати. Під час цвітіння і плодоношення необхідно полуницю поливати, прополювати і для отримання ягід великого розміру, постійно потрібно обривати вусики. З настанням холодів, рослини повинні перенести кілька морозів, потім потрібно обрізати все листя з кущів і накрити щільним матеріалом.

У нашому інтернет-магазині Ви можете ремонтантну полуницю купити за найбільш доступними цінами. Ми здійснюємо продаж багатьох її сортів. У каталозі представлені фотографії і докладний їх опис. Доставка товару здійснюється поштою по всіх містах України і Києву.

Розплідник саджанці плодових інтернет магазину Флоріум дозволяє купити ремонтантну полуницю, дуже швидко і надійно. Наш магазин має дуже велику кількість прекрасних квітів, які обов'язково прийдуть Вам до смаку.

Доставка і купити ремонтантна полуниця по всій Україні (Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград, Черкаси, Хмельницький, Сімферополь, Севастополь, Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь, Біла Церква).