Саджанці суниці

Суниця Alexandria фото
код: 407019
1 шт в упаковці
1
64 95 грн.
Нема в наявності

Відгуки, Суниця

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 3 голоса

Маленькая, но сладкая и ароматная. Мы брали три года назад саженцы - разрослась уже на 5 кв.м. Не требовательна в уходе, и отлично приживается. Свою рассаживаю потихоньку, но если ы можно было, купила бы еще, чтобы быстрее увеличить урожайность

відповісти на відгук

Моя земляника разрослась уже на 6 м.кв. Хотя брала всего 6 саженцев. Времени на "захват территории" потребовалось 4 года.

відповісти на відгук

Суниця відрізняється рясним плодоношенням і ароматними ягодами. Зростає в сонячному місці, в землі з великою кількістю поживних речовин і вологи. Суниця також підходить для вирощування в підвісних контейнерах і горщиках.

відповісти на відгук

Як замовити саджанці суниці поштою

У будь-який, навіть найбільш віддалений куточок країни, де є поштове відділення, саджанці доставляються в максимально стислі терміни. При відвантаженні посадковий матеріал упаковується найретельнішим чином. Коріння не пересихають, ростові пагони не деформуються, цілісність молодих рослин не страждає при транспортуванні. Оплата послуг з доставки мінімальна, в деяких випадках, наприклад, при оптовій закупівлі, і зовсім відсутня.

Як ми працюємо:

  • Пропонуємо вам купити саджанці суниці недорого

  • Без передплати

  • Доставляємо замовлення післяплатою

  • Доставляємо поштою (Нова Пошта, Укрпошта)

Якщо товар розпроданий

Весь посадковий матеріал можна придбати за умови наявності його на нашому складі в момент оформлення замовлення. У міру просування сезону деякі саджанці будуть розпродані. Для перевірки доступності конкретного сорту в поточному сезоні необхідно зателефонувати менеджеру. Якщо у вас не виходить оформити замовлення, будь ласка, також зв'яжіться з нами.

Спеціальні пропозиції від FLORIUM.UA

Час від часу ми будемо робити спеціальні пропозиції, які доступні тільки в певний період і за умови наявності запасів рослин

У наших силах прикрасити ваш сад

Замовити саджанці суниці (Великоплідні сорти полуниці, Біла полуниця і суниця)) в Україні (Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі, Львові) за доступною кожному ціною можна з каталогу видів і сортів інтернет магазину FLORIUM. Всі кущі від перевірених постачальників. Відправлена вам рослина має відмінну приживлюваність (за умови дотримання вами всіх рекомендацій та інструкцій, які опубліковані на сайті FLORIUM).