Саджанці суницеполуниці

Відгуки, Земклуніка

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 2 голоса

Успіх у вирощуванні полуниці, в тому числі і земклубнікі, багато в чому залежить від підготовки субстрату. Ці рослини люблять родючий грунт, гумусний, легкий і не особливо вологий, з нейтральним pH. Вони не переносять важких і вологих ґрунтів. На кислотних і лужних субстратах вони погано ростуть і плодоносять погано.

відповісти на відгук

Очень очень жду, когда будет в наличии, ну а пока заказала рассады ранней клубнички)

відповісти на відгук

Як замовити саджанці суницеполуниці поштою

У будь-який, навіть найбільш віддалений куточок країни, де є поштове відділення, саджанці доставляються в максимально стислі терміни. При відвантаженні посадковий матеріал упаковується найретельнішим чином. Коріння не пересихають, ростові пагони не деформуються, цілісність молодих рослин не страждає при транспортуванні. Оплата послуг з доставки мінімальна, в деяких випадках, наприклад, при оптовій закупівлі, і зовсім відсутня.

Як ми працюємо:

  • Пропонуємо вам купити саджанці суницеполуниці недорого

  • Без передплати

  • Доставляємо замовлення післяплатою

  • Доставляємо поштою (Нова Пошта, Укрпошта)

Якщо товар розпроданий

Весь посадковий матеріал можна придбати за умови наявності його на нашому складі в момент оформлення замовлення. У міру просування сезону деякі саджанці будуть розпродані. Для перевірки доступності конкретного сорту в поточному сезоні необхідно зателефонувати менеджеру. Якщо у вас не виходить оформити замовлення, будь ласка, також зв'яжіться з нами.

Спеціальні пропозиції від FLORIUM.UA

Час від часу ми будемо робити спеціальні пропозиції, які доступні тільки в певний період і за умови наявності запасів рослин

У наших силах прикрасити ваш сад

Замовити саджанці суницеполуниці (Суниця, Великоплідні сорти полуниці) ) в Україні (Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі, Львові) за доступною кожному ціною можна з каталогу видів і сортів інтернет магазину FLORIUM. Всі кущі від перевірених постачальників. Відправлена вам рослина має відмінну приживлюваність (за умови дотримання вами всіх рекомендацій та інструкцій, які опубліковані на сайті FLORIUM).