Саджанці крупноплідних сортів полуниці

Відгуки, Великоплідні сорти полуниці

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 3 голоса

Брали крупноплодную в 2018 году - тогда решила только на пробу - 10 саженцев и очень пожалела. Теперь вот жду когда появится, а так очень классный сорт, сладкий и ягодки достаточно густо навязываются

відповісти на відгук

Жаль что в этом году не смогла купить. Размножаю ту, что брала в 2019. Но тогда купила только 10 саженцев. а зря, клубника супер! Можно было брать и больше.

відповісти на відгук

Полуниця вимагає регулярного догляду. Найбільш важливим є систематичне видалення бур'янів, тому що вони пригнічують полуницю, значно знижуючи врожайність. Полуниця не тільки не переносить надлишок води, а й висушує субстрат. Тому їх слід поливати помірно, попередньо перевіряючи вологість грунту.

відповісти на відгук

Як замовити саджанці великоплідних сортів полуниці поштою

У будь-який, навіть найбільш віддалений куточок країни, де є поштове відділення, саджанці доставляються в максимально стислі терміни. При відвантаженні посадковий матеріал упаковується найретельнішим чином. Коріння не пересихають, ростові пагони не деформуються, цілісність молодих рослин не страждає при транспортуванні. Оплата послуг з доставки мінімальна, в деяких випадках, наприклад, при оптовій закупівлі, і зовсім відсутня.

Як ми працюємо:

  • Пропонуємо вам купити саджанці великоплідних сортів полуниці недорого

  • Без передплати

  • Доставляємо замовлення післяплатою

  • Доставляємо поштою (Нова Пошта, Укрпошта)

Якщо товар розпроданий

Весь посадковий матеріал можна придбати за умови наявності його на нашому складі в момент оформлення замовлення. У міру просування сезону деякі саджанці будуть розпродані. Для перевірки доступності конкретного сорту в поточному сезоні необхідно зателефонувати менеджеру. Якщо у вас не виходить оформити замовлення, будь ласка, також зв'яжіться з нами.

Спеціальні пропозиції від FLORIUM.UA

Час від часу ми будемо робити спеціальні пропозиції, які доступні тільки в певний період і за умови наявності запасів рослин

У наших силах прикрасити ваш сад

Замовити саджанці великоплідних сортів полуниці (Біла полуниця і суниця, Ремонтантна полуниця) в Україні (Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі, Львові) за доступною кожному ціною можна з каталогу видів і сортів інтернет магазину FLORIUM. Всі кущі від перевірених постачальників. Відправлена вам рослина має відмінну приживлюваність (за умови дотримання вами всіх рекомендацій та інструкцій, які опубліковані на сайті FLORIUM).