Саджанці мигдалів

Мигдаль – це невелике дерево або чагарник з кісточковими плодами. Плід за формою схожий на абрикосову кісточку, його часто називають королівським горішком. З давніх часів збереглися перекази про мигдаль як про плід, що приносить удачу, щастя в дім, благополуччя, любов і здоров'я. У горіхах мигдалю містяться мононасичені жири, вітаміни В і Е, які дуже корисні для людини. З мінеральних речовин в мигдалі багато магнію, калію, фосфору і кальцію.

«КАТАЛОГ САДЖАНЦІВ МИГДАЛІВ»


Мигдаль фото
код: 441001
1 растение в упаковці
19 95 грн.
Нема в наявності

Відгуки, Мигдаль

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 2 голоса

Навесні деревце чи кущ мигдалю покривається крихітними рожевими квітами, які з'являються перед розвитком листя. А потім формуються плоди. Завдяки дуже простому вирощуванню цієї рослини і морозистійкості , варто подумати про її розміщення в саду. Напевне саджанці від Флоріум будуть в продажу весною.

відповісти на відгук

Мигдаль: ocoбливості вирощування. Доставка саджанців мигдалю поштою

Чагарник, або скоріше низькоросле дерево - мигдаль батьківщиною своєю вважає Азію. Однак сьогодні він поширений в Америці, Словаччини, Чехії, вирощується і на Україні. Рослина це не просто теплолюбна, але посухостійка, любить світло. Вважається довгожителем, оскільки живе до 130 років, а плодоносить 30-50 років, починаючи з четвертого року життя.

Широке застосування мигдалю в кулінарії і медицині обумовлює популярність цієї рослини. Багато садівники хочуть купити мигдаль, проте його вирощування має деякі особливості, головна з яких у тому, що це однодомна рослина, тому якщо посадити одне дерево, то плодоносити воно не буде. Варіантом вирішення проблеми є щеплення до одного дерева кількох гілок інших сортів.

Саджанці мигдалю можна отримати з насіння. Для цього горіхи замочуються на дві доби і на початку весни висаджуються в підготовлені з осені борозни. На початку-середині квітня з'являються сходи. Для того щоб виростити здорово, плодоносяче дерево мигдалю прищеплюють, за рік з однієї бруньки може вирости дерево до двох метрів заввишки. Цвісти і плодоносити молодняк може почати вже на другий рік, але повного врожаю не слід чекати раніше четвертого року.

Простіше і зручніше купити саджанці мигдалю готові до посадки на ділянці. Інтернет магазин Флоріум пропонує їх садівникам Києва за прийнятною ціною, забезпечуючи доставку поштою. Обережне транспортування аніскільки не шкодить рослинам, покупцям потрібно всього лише забрати посилку з найближчого поштового відділення. Продаж саджанців мигдалю проводиться оптом чи вроздріб, доставка здійснюється по всій Україні.

Саджанці мигдалевого дерева досить добре приживаються в українських садах. За вимогливостю до світла їх можна віднести до персика або винограду, проте вони абсолютно невибагливі до грунту, а полив необхідний тільки в період формування плодів. Крім харчових достоїнств мигдаль ще дуже красивий у період цвітіння, а тому може розглядатися як декоративна рослина.

Ми пропонуємо купити плодові саджанці в Україні за вигідною вартістю. Ми йдемо назустріч замовникам, пропонуючи оригінальні рослини за приємними цінами, саме тому наш магазин настільки популярний не тільки серед садівників.

Доставка і купити мигдаль по всій Україні (Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград , Черкаси, Хмельницький, Сімферополь, Севастополь, Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь, Біла Церква).