Саджанці ірги

Ірга – це дивно смачна і корисна ягода темно-синього кольору з сизим нальотом. Зовні ірга нагадує чорну смородину, та й корисні властивості ірги такі ж великі, як і у інших ягід. Багатий вітамінно-мінеральний склад ягоди робить її цінним, корисним і незамінним продуктом. Ірга - це ціла комора каротину, який нарівні з аскорбіновою кислотою є одним з найпотужніших антиоксидантів.

«КАТАЛОГ САДЖАНЦІВ ІРГИ»


Ірга колосиста фото
код: 439001
1 шт в упаковці
99 95 грн.
Нема в наявності

Відгуки, Ірга

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 2 голоса

Саджанці ірги добре ростуть на будь-якому оброблюваному грунті, злегка кислому чи нейтрального. Відносно стійкі для морозу, посухи та спекотної погоди. Потрібні сонячні позиції, тоді рослина краще буде забарвлювати і формувати плоди. Ірга добре розвивається в міських умовах. Через повільний ріст найкраще посадити в бур'янах.

відповісти на відгук

Ірга купити. Вирощування куща ірга в домашніх умовах

Каталог інтернет магазину Флоріум дозволяє купити плодові саджанці поштою, дуже швидко і надійно. Наш магазин має дуже велику кількість прекрасних квітів, які обов'язково прийдуть Вам до смаку.

Доставка і купити насіння ірга по всій Україні (Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль,Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград, Черкаси, Хмельницький, Сімферополь,Севастополь, Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь, Біла Церква).