Пропозиція доступна тільки для нових клієнтів!
Нас читає уже 82 700 підписників
Close [x]

Ірга

Продаж ірги починаєтся 5 грудня. В цей момент пропонуємо Вам купити ожину, журавлину, та інші саджанці плодових  які Ви отримаєте в вересні цього року. 

Ірга – це дивно смачна і корисна ягода темно-синього кольору з сизим нальотом. Зовні ірга нагадує чорну смородину, та й корисні властивості ірги такі ж великі, як і у інших ягід. Багатий вітамінно-мінеральний склад ягоди робить її цінним, корисним і незамінним продуктом. Ірга - це ціла комора каротину, який нарівні з аскорбіновою кислотою є одним з найпотужніших антиоксидантів.

 

Ірга колосиста фото
Арт: 439001
К-ть в упаковці: 1 растение
На складі: Нема в наявності
Ціна Ціна за упаковку
298 95 грн.
Детальніше

Відгуки, Ірга


Ірга купити. Вирощування куща ірга в домашніх умовах

Каталог інтернет магазину Флоріум дозволяє купити плодові саджанці поштою, дуже швидко і надійно. Наш магазин має дуже велику кількість прекрасних квітів, які обов'язково прийдуть Вам до смаку.

Доставка і купити насіння ірга по всій Україні (Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль,Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград, Черкаси, Хмельницький, Сімферополь,Севастополь, Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь, Біла Церква).

Замовити каталог

x

Телефон:

E-mail:

ПІБ:

Індекс:

Регіон:

Місто :

Вулиця :

Будинок :