Саджанці нектаринів

Пропозиція доступна тільки для нових клієнтів!
Нас читає уже 82 700 підписників
Close [x]

Нектарин - це фрукт який представляє собою персик тільки з гладкою шкіркою. Свою назву нектарин отримав через підвищений вмісту цукру - нектару. Батьківщиною нектарина вважається Китай, де його вирощують вже протягом декількох тисячоліть. Високий вміст в плодах нектарина вітамінів А і С сприятливо впливає на шкіру, утримуючи в її клітинах вологу. Калій, який в великій кількості міститься в плодах, сприяє нормалізації роботи нервової і серцево-судинної системи.

«КАТАЛОГ САДЖАНЦІВ НЕКТАРИНІВ»


Нектарин White Queen фото
код: 451001
1 шт в упаковці
1
109,95 грн.
Нема в наявності

Нектарин: особливості сортів. Доставка саджанців нектарина поштою

Нектарин являє собою фруктове дерево, плоди якого схожі з персиком тільки з гладкою поверхнею. Його можна назвати гібридом сливи і персика. Він може виростати до семи метрів у висоту, в період цвітіння огортається рожевими квітками, недозрілі плоди мають зеленувато-жовте забарвлення. Це досить теплолюбне дерево, і в період вегетації йому потрібно якомога більше сонячних і теплих днів. Рослина поділяють на кілька сортів: ранньостиглі, середньостиглі, пізньостиглі.

Купити саджанці нектарина можна оптом чи вроздріб в Києві.

Саджанці нектарина висаджують тільки в супіщаний і добре дренирований грунт (pH = 6-7). Ділянки з високим рівнем грунтових вод і важкі глинисті грунти зовсім не підійдуть. Посадка дерев здійснюється через кожні 6 метрів. Поливи в літній період року проводять не менше 5 разів. Також важливо прополювати пристовбурні кола біля дерева, прибирати бур'яни і розпушувати грунт. Обрізку правильно проводити в період формування крони дерева. Вона повинна бути чашоподібна. Така форма дозволить сонячному світлу потрапляти на більшість гілок. Ця рослина піддається грибковим захворюванням, тому важливо своєчасно проводити обробку спеціальними препаратами.

Інтернет-магазин Флоріум пропонує купити нектарин за найпривабливішими цінами. У каталозі можна детально ознайомитися з асортиментом, переглянути зображення всіх сортів, замовити та купити якісний товар з доставкою поштою по всій території України. Ми здійснюємо продаж тільки якісного посадкового матеріалу для Вашого саду. Зробіть вашу присадибну ділянку не тільки декоративно красивою, але і корисною і ароматною.

Ми пропонуємо подивитись ціни плодових саджанців за вигідною вартістю. Ми йдемо назустріч замовникам, пропонуючи оригінальні рослини за приємними цінами, саме тому наш магазин настільки популярний не тільки серед садівників.

Доставка і купити нектарин по всій Україні (Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград , Черкаси, Хмельницький, Сімферополь, Севастополь, Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь, Біла Церква).

Замовити каталог

x

Телефон:

E-mail:

ПІБ:

Індекс:

Регіон:

Місто :

Вулиця :

Будинок :


Fatal error: Uncaught Exception: Serialization of 'Mage_Core_Model_Config_Element' is not allowed in [no active file]:0 Stack trace: #0 {main} thrown in [no active file] on line 0