Цибулини крокусів в горщиках

«КАТАЛОГ ЦИБУЛИН КРОКУСЫВ В ГОРЩИКАХ»


Відгуки, Крокуси в горщиках

Залишити відгук

Цибулини крокусів в горщиках за доступною ціною в інтернет магазині "Флоріум" з доставкою

Крокуси в горщиках часто вирощують для вигонки до свят, особливо це актуально напередодні 8 березня. Розводити крокуси в приміщенні зручно і вигідно, в будинку для них легко створити температурний режим і налагодити простий догляд.

Весь секрет вирощування крокусів в горщиках на вигонку в тому, що спочатку їх зберігають в теплі, а потім в холоді, регулюючи таким чином період цвітіння. Всі процедури змінюються не поспішаючи та поетапно, щоб квіти встигали адаптуватися.

Крокуси в горшках

Квіти реалізуються в 9 сантиметрових горщиках. Від посадкового матеріалу залежить багато чого: наскільки здоровими будуть квіти, чи зможуть вони правильно відреагувати на вигонку, скільки часу зможуть стояти розцвівши, як після зрізання, так і в горщику і так далі. Садові сорти культивували з лісових тому, що крокус в горщику - дуже привабливий варіант, як для флористів, так і для тих, хто просто хоче прикрашати квітами будинок.

Види та сорти крокусів в горщиках

Популярністю користуються крокуси в горщиках великоквіткові та двоколірні. Існують сорти, які відрізняються не тільки за розміром і формою квіток, але і за кольором, наприклад:

  • білі крокуси в горщиках з жовтою серцевиною Jeanne d'Arc;
  • жовті Flavus;
  • фіолетові Remebrance;
  • різноколірні крихітки Yalta;
  • ніжно-бузковий крокус з прожилками Pickwick;
  • дивно-золотисті з зовнішніми смужками Early Gold.

Вирощують крокуси в горщиках і в відкритому ґрунті. Ці квіти в принципі невибагливі та добре витримують морози. Посадковий матеріал голландської якості дозволяє виростити крокуси в горщиках дуже легко, адже у них здорова цибулина з сильним імунітетом.

Перш ніж купити крокус в горщику, визначтесь з видом квітки, можете спиратися на зовнішній вигляд, колір або підбирати квіти до інтер'єру, щоб збігалися, наприклад, кольорові акценти.

Як доглядати за крокусами в горщиках після покупки

Після цвітіння крокуси в горщику потрібно пересадити. Ґрунт повинен бути супіщаним, не кислим. Цибулину злегка вдавлюють в землю і присипають землею. Після посадки квіти поливають. Всі маніпуляції з підвищенням і пониженням температур для вигонки роблять поступово.

Потрібно підтримувати помірну вологість. Ґрунт повинен бути поживним, за рік крокуси в горщиках підгодовують декілька раз, перед бутонізацією і перед періодом спокою - це база. Після відмирання надземної частини крокусу, цибулину виймають на зберігання до вересня місяця. Зберігати потрібно в сухому і темному місці. Якщо ви в цьому році робите вигонку, в наступному році квітка буде відпочивати та не цвістиме.

Полив рекомендується проводити в піддон. Цвітіння крокусів в горщиках триває близько двох тижнів

Замовити поштою крокуси в горщиках в нашому магазині

Ви можете вибирати цибулини крокусів в горщиках з широкого асортименту в нашому розпліднику. У нас голландська якість і доступні ціни. Якщо товару, або потрібно уточнити наявнісь необхідної вам кількості - зв'яжіться з нами, ми надамо вам вичерпну консультацію.

У нашому інтернет магазині можна купити крокуси в горщиках без передоплати наложеним платежем. Таким чином, ви можете оцінити якість посадкового матеріалу на Новій Пошті або Укрпошті та завершити угоду після того, як вас все влаштувало.