Цибулини тюльпанів в горщиках

«КАТАЛОГ ЦИБУЛИН ТЮЛЬПАНІВ В ГОРЩИКАХ»


Відгуки, Тюльпани в горщиках

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 3 голоса

Цибулини тюльпанів в горщиках за доступною ціною в інтернет магазині "Флоріум" з доставкою

Перші квіти тюльпанів з'являються в саду в березні та квітні, але вже в лютому ви можете насолодитися їх красою у власному будинку. Купити тюльпани в горщиках можна в нашому інтернет магазині для створення весни в інтер'єрі.

Сорти тюльпанів в горщиках для вигонки

Найбільш популярними та цінними весняними квітами є цибулинні рослини, що прикрашають наші сади вже з ранньої весни. Серед них перше місце займають тюльпани, здатні похвалитися значною кількістю привабливих сортів. Щоб мати можливість насолоджуватися навесні красивими квітами, ви повинні посадити їх цибулини в саду вже восени. Однак, якщо не бажаєте чекати до середини березня, то можете спробувати цибулини тюльпанів в горщиках для вигонки наступних сортів:

 • Calgary
 • Movie Star
 • Orange Princess
 • Ice Cream
 • Czaar Peter
 • Red Riding Hood
 • Yellow Star

Таким чином, отримаєте квіти в лютому або березні, а якщо вирішите купити тюльпани в горщиках досить рано, то зможете насолоджуватися ними навіть в січні.

Як посадити цибулини тюльпанів в горщиках для вигонки

Якщо хочете мати у себе красиві квіти тюльпанів в горщиках, то повинні самостійно почати їх вирощування вже восени. Якщо не встигли цього зробити, то можете спробувати купити тюльпани в горщиках, які можуть зацвісти вже після 2 місяців.

Як доглядати за цибулинами тюльпанів в горщиках для вигонки

Як  відомо, ці рослини мають ефектне цвітіння, але досить коротке. Однак, щоб це не закінчилося ще раніше, про квітучі рослини потрібно подбати відповідним чином.

Світло і температура

Надайте рослинам дуже світле, повітряне та дещо прохолодне місце (наприклад, поруч з вікном), далеко від радіаторів та інших джерел тепла (наприклад, каміна, печі). При відсутності достатнього світла і в дуже теплому приміщенні цибулини тюльпанів в горщиках для вигонки будуть надмірно подовжуватися, а квіти, що розвиваються стануть невеликими та слабо забарвленими.

Полив цибулин

Тюльпани, що цвітуть в вазонах, слід також систематично, не дуже рясно поливати, стежачи за тим, щоб надлишок води не залягав на підставці, оскільки це може призвести до гниття. Поруч з рослинами варто поставити зволожувач повітря або встановити вазон на вологі кульки керамзиту. Підгодовувати квітучі в вазоні квіти не треба.

Після цвітіння

Квітучі суцвіття слід систематично видаляти. Коли рослини повністю зацвітуть і їх листя засохнуть, цибулини тюльпанів в горщиках для вигонки потрібно вийняти з місткості, очистити від землі та помістити в сухе, прохолодне і провітрюване місце.

Купити тюльпани в горщиках в нашому магазині

Найкращий посадковий матеріал, в тому числі й рослини в горщиках найрізноманітніших сортів ви можете замовити поштою в нашому розпліднику. Наш інтернет магазин враховує побажання кожного клієнта, забезпечуючи максимально комфортні та вигідні умови покупки:

 • розрахунок післяплатою;
 • красива і якісна упаковка;
 • найвища голландська якість;
 • швидка доставка поштою (Нова Пошта, Укрпошта).

Будьте впевнені, що вибираючи купити тюльпани в горщиках ви виправдаєте всі свої найкращі сподівання.