Цибулини ірисів в горщиках

«КАТАЛОГ ЦИБУЛИН ІРИСІВ В ГОРЩИКАХ»


Відгуки, Іриси в горщиках

Залишити відгук

Цибулини ірисів в горщиках за доступною ціною в інтернет магазині "Флоріум" з доставкою

Іриси - приваблюють своїми декоративними властивостями та ароматом. А ще їх зовсім нескладно вирощувати. Іриси в горщиках можуть вирощувати ті, у кого немає своєї ділянки, також їх можна розмістити на балконі, веранді, вони мають чудовий вигляд і на підвіконнях.

Види та сорти цибулин ірисів в горщиках

Ви можете купити цибулини ірисів в горщиках 9 см або 7 см будь-якого сорту. Наприклад, фіолетові з жовтим Reticulata Gordon, жовті Danfordiae, синьо-фіолетові Reticulata Harmony або дивовижні, ніжно-блакитні з жовтими вкрапленнями квіти сорту Katharina Hotchkin.

Як доглядати за ірисами в горщиках після покупки

Квіти потребують добре освітленого місця, ви можете їх вирощувати на вікнах, а також на відкритих майданчиках біля будинку або на веранді.

Базовий догляд за ними складається з поливу, удобрення, достатнього освітлення і температурного режиму. Квіти не потребують обприскування, а поливати їх досить один раз в тиждень, якщо іриси в горщиках знаходяться на етапі цвітіння - 2-3 рази в тиждень. Полив важливо здійснювати відстояною не холодною водою.

Поставити іриси в горщиках потрібно на добре освітлене місце, але без прямих сонячних променів. Оскільки вони вирощуються у відкритому ґрунті, то провітрювати приміщення дуже важливо, квіти можуть легко витримувати температуру не менше 4 градусів тепла, наприклад на веранді.

Квітку підгодовують після того, як сформувалися бутони, а закінчують вносити добрива з відмиранням листя. У період спокою удобрювати рослину не потрібно. Після цвітіння квітконосні стебла зрізають, залишаючи зелене листя.

Пересаджують іриси в горщиках в глинистий ґрунт для кімнатних рослин. Після поливу рясно поливають, після чого вологість підтримують. Ви можете висадити іриси в горщиках у відкритий ґрунт навесні (в кінці квітня) або восени (в кінці вересня).

Замовити поштою іриси в горщиках в нашому магазині

Ви можете купити цибулини ірисів в горщиках і ми надішлемо вам їх поштою, надійно упакувавши. Ми пропонуємо спосіб покупки без передплати, щоб ви могли переконатися в якості товару на Укрпошті або Новій Пошті, сплативши товар післяплатою.

Якщо у вас є питання з приводу кількості даного товару на складі або про умови догляду, ви можете зателефонувати нам і отримати консультацію нашого менеджера. Посадковий матеріал привезений з Голландії та має виключно високу якість. Ви можете оформити замовлення оптом і в роздріб, якщо у вас залишилися питання - напишіть нам, ми із задоволенням відповімо!