Цибулини нарцисів в горщиках

«КАТАЛОГ ЦИБУЛИН НАРЦИСІВ В ГОРЩИКАХ»


Відгуки, Нарциси в горщиках

Залишити відгук

Цибулини нарцисів в горщиках за доступною ціною в інтернет магазині "Флоріум" з доставкою

Цибулини нарцисів в горщиках для вигонки з'являються у продажу з кінця січня, і ви можете насолоджуватися ними до квітня. Вирощувати їх дуже легко. Дізнайтеся, як доглядати за ними. Ця інформація буде в пригоді, якщо вирішите купити нарциси в горщиках.

Які вибрати цибулини нарциса в горщиках для вигонки?

Нарцис - назва гігантського роду цибулинних рослин. Домашні нарциси цвітуть ще до настання весни. Все завдяки керованому врожаю. Селекціонери планують терміни цвітіння цибулин, тому горшкові нарциси масово з'являються в продажу вже в середині січня. Ви можете купити нарциси в горщиках наступних сортів:

  • Tet a Tete
  • Jet Fire
  • Kiss Me
  • Minnow
  • Thalia
  • Las Vegas і т. д.

Цибулини нарцисів в горщиках для вигонки - це, перш за все, низькорослі гібриди (до 25 см), зазвичай мають мало листя і коротке жорстке стебло. Прискорення їх цвітіння проводиться в основному з грудня по березень, причому лютий і березень є основними виробничими місяцями.

Як посадити цибулини нарциса в горщиках для вигонки?

Після покупки цибулини варто перемістити в новий, більший резервуар. Виробничі місткості, як правило, дуже малі, і субстрату в них не вистачає для адекватного харчування цибулин і збору достатньої кількості корисних речовин на наступний сезон. Для вирощування на відкритому повітрі горщик повинен мати глибину близько 25 см і шар дренажу в кілька сантиметрів на дні. Субстрат повинен бути родючим і проникним. Можна використовувати універсальний садовий ґрунт.

Увага! Якщо ви не плануєте використовувати цибулини нарцисів в горщиках для вигонки в наступному сезоні, то їх не потрібно пересаджувати в більший горщик.

Як доглядати за нарцисами в горщиках для вигонки?

Нарциси в горщиках можете вирощувати на відкритому повітрі (на балконі та терасі) або в приміщенні. Виносьте їх на балкон тільки в тому випадку, якщо температура повітря тримається вище нуля.

Якщо ви купили нарциси в горщиках восени або взимку, потрібно трохи попрацювати та проявити терпіння. Для того, щоб цибулина утворила листя і квітник, її потрібно розміщувати протягом 8 тижнів в прохолоді та темряві. За цей час пагони зазвичай виростають до висоти 5 см, не довше 7 см.

Цибулини необхідно встановити в яскравому місці, але не прямо на сонці. Якщо у вас є можливості, то забезпечте температуру близько 10 градусів, поки на пагонах не з'являться квіткові бруньки. Як тільки бруньки почнуть набувати колір, перенесіть рослини до максимальної температури - 16 градусів Цельсія.

Квітучі нарциси потребують постійно вологого ґрунту. Однак субстрат не може бути занадто вологим, оскільки бульби легко гниють. При поливі зволожуйте ґрунт, а не цибулини нарцисів в горщиках для вигонки. Ви також можете налити воду в підставку або кришку. Рослини під час цвітіння варто підгодовувати раз у два тижні високощільним добривом для квітучих культур.

Де купити нарциси в горщиках?

Ви задаєтесь питанням: де купити нарциси в горщиках високої якості та за прийнятною ціною? Замовити поштою в нашому розпліднику цибулин нарциса в горщиках для вигонки - розумне рішення, оскільки ви отримуєте багато плюсів:

  • оплата наложеним платежем;
  • упаковка для надійного зберігання і транспортування;
  • голландська якість - краща у сфері садівництва;
  • зручна доставка на вибір: Нова Пошта, Укрпошта.

Розгляньте представлений інтернет магазин. Ми працюємо з широким спектром покупців, які повертаються до нас знову і знову.