Цибулини Мускарі в горщиках

«КАТАЛОГ ЦИБУЛИН МУСКАРІ В ГОРЩИКАХ»


Відгуки, Мускарі в горщиках

Залишити відгук

Цибулини мускарів в горщиках за доступною ціною в інтернет магазині "Флоріум" з доставкою

Ранньою весною в садах можна побачити симпатичні сині квітки, зібрані в щільні грона на коротких стеблах - це мускарі. Своєю чарівністю вони зобов'язані не тільки зовнішньому вигляду, але і ніжному аромату, яким наповнюють весняне повітря. У кожному саду має бути місце для такого килима. Однак, що робити, коли у вас немає саду? Вірне рішення - купити мускарі в горщиках для дому!

Які вибрати сорти цибулини мускарів у горщиках для вигонки?

Колекція цибулин мускарів у горщиках для вигонки нашого інтернет магазину відмінно підходить для любителів і професіоналів. У сортів короткі листи, які не покривають красиві аранжуванні квіти. За ними легко доглядати, а після цвітіння їх можна посадити в саду. Рід мускарів налічує близько 50 видів, найбільш розповсюджені в країнах Середземномор'я і з області Малої Азії. Вибирайте цибулини мускарів у горщиках для вигонки з наступних сортів нашого розплідника:

  • сині - Armeniacum;
  • бузкові - Bling Bling;
  • білі - White Magic та інші.

Купити мускарі в горщиках можна з початку березня (іноді навіть в середині лютого). Вони цвітуть раніше, ніж садові, оскільки піддаються прискореному вирощуванню голландськими виробниками. Квітучі рослини відмінно виглядають в однотонних композиціях, а також у двоколірних - наприклад, білих, синіх і змішаних, а також з іншими весняними цибулинними рослинами.

Як посадити цибулини мускарів у горщиках для вигонки?

Ви можете насолоджуватися цвітінням мускарів у своєму будинку. Для цього, якщо хочете ви мати їх в горщиках або в саду, повинні посадити бульби восени або на початку зими. Глибина 5 сантиметрів на відстані від 5 до 7 см між бульбами. Таким чином, у них буде достатньо місця для правильного росту. Якщо бажаєте отримати вже готовий матеріал, то рекомендуємо вам купити мускарі в горщиках у нас, щоб спостерігати за розвитком рослини, не переживаючи за правильність посадки.

Як доглядати за квітами цибулини мускарів у горщиках для вигонки?

Після того, як ви принесете цибулини мускарів в горщиках для вигонки в будинок, встановіть їх далі від джерела з різким світлом і теплом. Температура не повинна перевищувати 18 градусів Цельсія. Чим нижче вона, тим довше будуть цвісти рослини. Землю в горщику поливати слід регулярно, щоб вона не пересохла.

Увага! Цибулини мускарів у горщиках для вигонки не можуть стояти у воді, оскільки це може призвести до їх гниття. У теплу погоду можете виставити місткість на балкон або терасу, але на ніч рослини повинні повернутися додому.

Що робити з цибулинами мускарів в горщиках для вигонки після цвітіння?

Після цвітіння цибулини можна посадити в саду. Однак варто поступово привчати їх до температури зовні. Виносьте горщики спочатку на балкон і тримайте кілька днів. Коли рослини затвердіють, то можете посадити їх в землю або продовжувати тримати в місткості. Мускарі зацвітуть навесні наступного року в кінці квітня-початку травня.

Де купити мускарі в горщиках?

Не пропустіть можливість купити мускарі в горщиках в перевіреному інтернет магазині. Ви можете замовити поштою в нашому розпліднику на максимально вигідних умовах без переплати. Ми забезпечуємо накладений платіж, фірмову упаковку, голландську якість, послуги Нової Пошти та Укрпошти.