Насіння амаранту

Насіння амаранту - висівають в основному на клумбах і вирощують як декоративну культуру. Але, на жаль, мало хто користується цією рослиною як чудовою салатною культурою і джерела цінного зерна. А даремно. Амарант є відмінним харчовим продуктом, а його масло і пророщені насіння володіють дивовижними цілющими властивостями, рятують від найсерйозніших проблем зі здоров'ям. Амарант-рослина має протипухлинні властивості, його називають диво-рослиною ХХI століття.

 

Амарант Сaudatus Red фото
Арт: 738002
К-ть в упаковці: 1 г
На складі: 308 шт.
Ціна Ціна за упаковку
2 99 грн.
Амарант Hot Bisquits фото
Арт: 738003
К-ть в упаковці: 0,5 г
На складі: 288 шт.
Ціна Ціна за упаковку
5 99 грн.
Амарант Velvet Curtains фото
Арт: 738004
К-ть в упаковці: 0,2 г
На складі: 372 шт.
Ціна Ціна за упаковку
2 99 грн.
Амарант фото
Арт: 738001
К-ть в упаковці: 200 семян
На складі: Нема в наявності
Ціна Ціна за упаковку
6 20 грн.
Детальніше

Насіння амаранту: посадки та догляд. Купити насіння амаранту в Україні

Амарант в Україні є однією з найцінніших харчових і кормових рослин. Сьогодні відомо близько 65 його різновидів, які ростуть в основному в умовах теплого і помірного клімату. У нашій країні найбільшого поширення набули однорічні трав'янисті сорти з дрібними квітками. Вони, як правило, мають густі колосовидні-волотисті суцвіття.

Насіння амаранту містити велику кількість білка і сквалену. Завдяки цьому вони є хорошим профілактичним засобом у боротьбі з онкологічними захворюваннями. У листках і стеблах рослини містяться незамінні для організму людини амінокислоти, корисні мікроелементи і вітаміни. Поживна олія амаранту в Україні часто використовується для приготування салатів і ароматних соусів. Зерна застосовуються для приготування борошна для випічки хліба та приготування макаронів.

Особливості догляду та вирощування

Перш, ніж купити насіння амаранту в Україні, важливо подумати, для яких цілей він вам необхідний і де саме він буде рости. Оптимальними для цієї культури вважаються некислі, пухкі грунти і сонячні, просторі місця. Сіють насіння амаранту у відкритий ґрунт, після того, як вона прогрівається до 12 градусів. Перед посівом їх рекомендується змішати з піском (співвідношення 1: 5).

Якщо ви вирішили амарант купити для вирощування на зелень, то рекомендується висівати насіння на розсаду. У віці одного місяця її висаджують у відкритий, добре удобрений грунт. Відстань між рослинами повинна становити близько 20 см. При висаджуванні культури на зерно - оптимальна відстань становить 60 см.

Продаж насіння амаранту в Києві оптом

Інтернет-магазин Флоріум пропонує широкий вибір посадкового матеріалу відмінної якості. Ми гарантуємо професійне обслуговування і мінімальні ціни. Допоможуть вибрати оптимальний сорт амаранту досвідчені менеджери. Купити насіння овочів в Києві або розсаду оптом можна поштою, витративши всього декілька хвилин. Доставка товару здійснюється максимально оперативно.

Доставка і купити насіння амаранту по всій Україні (Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград , Черкаси, Хмельницький, Сімферополь, Севастополь, Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь, Біла Церква).

Відгуки, Насіння амаранту

Замовити каталог

x

Телефон:

E-mail:

ПІБ:

Індекс:

Регіон:

Місто :

Вулиця :

Будинок :