Насіння сидератів

Насіння сидератів - це зелене добриво. Деякі рослини здатні перетворити глинисту ділянку в пухку, родючий ґрунт. Це ріпак олійний, фацелія, конюшина, гірчиця, віка, люпин. Коріння цих рослин здатні проникати глибоко в ґрунт, і ти самим розпушувати його. Сидерати висівайте навесні, а восени їх вегетативну масу закладіть в ґрунт, але не глибоко. Згодом вегетативна маса рослин перетворитися в високоякісний гумус. Скошені сидерати можна закладати в компостну купу.

«КАТАЛОГ НАСІННЯ СИДЕРАТІВ»


Горох  Шуга Бон фото
код: 706005
20 г в упаковці
1
20 95 грн.
Закінчується
Горох Рада фото
код: 706013
100 г в упаковці
35 95 грн.
Закінчується
Горох Фора фото
код: 706015
10 г в упаковці
6 95 грн.
Закінчується
Показати більше продуктів

Відгуки, Насіння сидератів

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 3 голоса

Насіння квасолі, гороху замовляю на Флоріум не вперше і задоволена співвідношенням ціна-якість.

відповісти на відгук

Замовила багато різної спаржевої квасолі, гороху. Дуже задоволена покупкою. Перевірений магазин, дякую.

відповісти на відгук

Сидерати покращують структуру ґрунту, запобігають її вивітрюванню, сприяють накопиченню азоту і пригнічують ріст бур'янів. Я беру насіння фацелії.

відповісти на відгук

Сидерати купити в Україні. Широкий асортимент насіння сидератів

Більшість городників для удобрення грунту використовують всілякі мінеральні засоби, купити які можна на ринку або в спеціалізованому магазині. Але існує ще один дієвий метод оздоровлення і відновлення ґрунту природним шляхом. Сидерати - це спеціальні рослини, які грають роль зеленого добрива. Використовувати їх можна в будь-який час року - залежно від типу культур. Так, існують сидерати на зиму, а також варіанти, які можна використовувати навесні або восени.

Купити насіння сидератів за мінімальною ціною можна в нашому інтернет магазині в Києві. Замовити їх можна з будь-якого міста України. Замовити насіння сидератів поштою дуже зручно, адже для цього вам не доведеться виходити з дому. Замовлення доставлять швидко на найближче поштове відділення.

Сьогодні рослини сидератів купити можна повсюдно. Головний принцип їх використання полягає в тому, що приблизно після 2-3 тижнів після масових сходів, їх акуратно скошують і перекопують на глибину багнета. В результаті в грунті утворюється унікальний прошарок із зелених свіжозрізаних пагонів, перегнивання яких дає удобрювати ефект.

Найпопулярніші сидерати: люпин однорічний, овес, рапс, біла гірчиця. Це ті культури, які відмінно переносять загущення (дуже близьке розміщення розсади). Прискорене зростання і швидка всхоженность молодих пагонів дозволяє цим представникам флори набрати необхідну вегетативну масу, яка потрібна для зеленого добрива.

Гірчиця сидерат часто застосовується на невеликих ділянках. Її використання призводить до звільнення грунту від патогенних мікроорганізмів і шкідників, які збуджують нематоди, кореневі гнилі та інші захворювання кореневої системи. Фацелея сидерат вирощується хоч цілий рік. Ранні посіви здійснюють навесні, а пізні у вересні-жовтні.

Інтернет магазин насіння овочів Флоріум дозволяє купити квіти багаторічники, дуже швидко і надійно. Наш магазин має дуже велику кількість прекрасних квітів, які обов'язково прийдуть Вам до смаку.

Доставка і купити насіння сидерати по всій Україні (Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль,Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград, Черкаси, Хмельницький, Сімферополь,Севастополь, Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь, Біла Церква).