Насіння селери

Насіння селери - це гарантія гарного врожаю. Селера - дуже цінна пряна рослина. За смаком нагадує петрушку, але більш запашна і гостра. Селера має дуже довгий вегетаційний період (140-180 днів), тому вирощувати її потрібно через розсаду. Серед безлічі овочевих культур селера - особлива: її насіння проростає тільки при наявності світла. Тому засипати їх ґрунтом не можна.

«КАТАЛОГ НАСІННЯ СЕЛЕР»


-25%
Селера коренева Чорномор фото
Арт: 720008
К-ть в упаковці: 0,5 г
На складі: 58 шт.
Ціна Ціна за упаковку
4 95 грн.
3 71 грн.
-25%
Селера коренева Едвард фото
Арт: 720009
К-ть в упаковці: 0,5 г
На складі: 77 шт.
Ціна Ціна за упаковку
4 95 грн.
3 71 грн.
-25%
Селера коренева Яблучна фото
Арт: 720010
К-ть в упаковці: 0,5 г
На складі: 74 шт.
Ціна Ціна за упаковку
4 95 грн.
3 71 грн.
-25%
Селера листкова Зефір фото
Арт: 720011
К-ть в упаковці: 0,5 г
На складі: 57 шт.
Ціна Ціна за упаковку
3 95 грн.
2 96 грн.
-25%
Селера черешкова Паскаль фото
Арт: 720012
К-ть в упаковці: 0,5 г
На складі: 26 шт.
Ціна Ціна за упаковку
3 95 грн.
2 96 грн.

Насіння селери: види і сорти. Доставка насіння селери поштою

Людський організм може отримувати необхідні поживні речовини, мікроелементи і вітаміни тільки з їжі.Основним постачальником корисних компонентів є овочі, для вирощування яких Україні має виняткові кліматичні умови.

Серед великого розмаїття овочевих культур кожен може вибрати ті, які підходять йому найбільше до смаку івмісту вітамінів і мінералів. Так, вибираючи селера (лат. Apium) корінь якої вживається в їжу поряд із зеленню, ви заряджаєте організм силою і енергією, крім того, цей овоч позитивно впливає на нервову й ендокринну системи.Вживання в їжу томатів благотворно впливає на серцево-судинну систему і поповнює запаси калію.Тому прихильники здорового способу життя із задоволенням додають в салат селери та інші овочі, вирощені власними руками на присадибних ділянках.

Багато овочевих культур мають унікальні властивості, що забезпечують захист від шкідників сусідніх рослин.

Зокрема, селера прекрасно себе почуває поряд з капустою, відганяючи своїм запахом від неї метеликів-білянок. Крім того, він добре впливає на зростаючі поруч томати, шпинат, огірки, буряки. Багато городників використовують такі захисні властивості овочевих культур в органічному землеробстві.

Наш магазин надає вам можливість купити насіння овочів в Києві, які будуть дарувати Вам радість і теплоту. Зробити замовлення, дуже просто, а ми вже подбаємо про те, щоб товар поштою був доставлений швидко, точно і надійно.

Відгуки, Насіння селери

Замовити каталог

x

Телефон:

E-mail:

ПІБ:

Індекс:

Регіон:

Місто :

Вулиця :

Будинок :