Насіння селери

Насіння селери - це гарантія гарного врожаю. Селера - дуже цінна пряна рослина. За смаком нагадує петрушку, але більш запашна і гостра. Селера має дуже довгий вегетаційний період (140-180 днів), тому вирощувати її потрібно через розсаду. Серед безлічі овочевих культур селера - особлива: її насіння проростає тільки при наявності світла. Тому засипати їх ґрунтом не можна.

«КАТАЛОГ НАСІННЯ СЕЛЕР»


Селера листова фото
код: 720002
0,5 г в упаковці
1
14 95 грн.
Нема в наявності

Відгуки, Насіння селери

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 4 голоса

Замовила насіння селери черешкової і кореневої, які використовую в салатах і як гарнір. Задоволена замовленням на Флоріум. Спасибі.

відповісти на відгук

Моя мама обожнює салат із селери. Тому обов'язково замовлю кілька видів насіння.

відповісти на відгук

Высаживаю корневой сельдерей. Летом зелень, а осенью выкапываю корень - кладезь витаминов и в борщ вкусно добавлять и салат делать - рекомендую!

відповісти на відгук

Обожнюю селеру, але тільки кореневу. Замовляю насіння завжди тут. Результат гарантований. Дякую.

відповісти на відгук

Насіння селери: види і сорти. Доставка насіння селери поштою

Людський організм може отримувати необхідні поживні речовини, мікроелементи і вітаміни тільки з їжі.Основним постачальником корисних компонентів є овочі, для вирощування яких Україні має виняткові кліматичні умови.

Серед великого розмаїття овочевих культур кожен може вибрати ті, які підходять йому найбільше до смаку івмісту вітамінів і мінералів. Так, вибираючи селера (лат. Apium) корінь якої вживається в їжу поряд із зеленню, ви заряджаєте організм силою і енергією, крім того, цей овоч позитивно впливає на нервову й ендокринну системи.Вживання в їжу томатів благотворно впливає на серцево-судинну систему і поповнює запаси калію.Тому прихильники здорового способу життя із задоволенням додають в салат селери та інші овочі, вирощені власними руками на присадибних ділянках.

Багато овочевих культур мають унікальні властивості, що забезпечують захист від шкідників сусідніх рослин.

Зокрема, селера прекрасно себе почуває поряд з капустою, відганяючи своїм запахом від неї метеликів-білянок. Крім того, він добре впливає на зростаючі поруч томати, шпинат, огірки, буряки. Багато городників використовують такі захисні властивості овочевих культур в органічному землеробстві.

Наш магазин надає вам можливість купити насіння овочів в Києві, які будуть дарувати Вам радість і теплоту. Зробити замовлення, дуже просто, а ми вже подбаємо про те, щоб товар поштою був доставлений швидко, точно і надійно.