Насіння дворічних квітів

«КАТАЛОГ НАСІННЯ ДВОРІЧНИХ КВІТІВ»


Показати більше продуктів

Відгуки, Насіння дворічних квітів

Залишити відгук
Рейтинг: 4.8/5 10 голоса

Хочу себе в этом году турецкую гвоздику посадить - должен быть красивый цветок) В прошлом накупила много семян, но работы навалилось - некогда было заниматься, отдала маме - у нее все росло и цвело красиво!

відповісти на відгук

Флоріум подобається. Щодо насіння можу сказати, що раз на раз не приходиться. Замовляла кілька років одне і теж, а сходило по різному.

відповісти на відгук

Получила свои семена фиалок, незабудок, маргариток. Замечаний нет, спасибо.

відповісти на відгук

Дуже подобаються примули. Також замовляла насіння гвоздик. Все сподобалося. Дякую також за подарунок.

відповісти на відгук

Може хто-небудь скаже, що дворічники важко вирощувати? І це вимагає більше часу, ніж вирощування однорічних, які цвітуть у перший рік після посадки. Але з року в рік я продовжую сіяти насіння дворічних квітів. Спасибі Флоріуму за багатий вибір сортів і видів.

відповісти на відгук

Влюблена в незабудки и в маргаритки) Каждый год их беру) красивейшие цветы. Здесь указано, что двухлетние семена, но я формирую на улице клумбу каждый год, поэтому не сохраняются на следующий)

відповісти на відгук

Замовляла насіння примул минулого року. Не все насіння зійшло, але трішки квітів виростила. Тепер замовила насіння незабудок. Очікую теплих днів.

відповісти на відгук

Незабудки, гвоздики, стокротки - дуже гарні квіти. Щороку висаджую в себе на клумбах. А за якісне насіння за хорошими цінами дякую Флоріум.

відповісти на відгук

Дуже подобаються різновиди гвоздик. Замовляю насіння тут не вперше. Рекомендую

відповісти на відгук

Насіння дворічних квітів: посадка і догляд. Купити насіння дворічників поштою

Насіння квітів купити в Україні, можна з легкістю в нашому прекрасному інтернет магазині. І якщо Вам важко вибрати, тоді наші фахівці з радістю допоможуть Вам. Також приємною несподіванкою для Вас стануть наші привабливі ціни та якісний товар. Доставка товару здійснюється поштою в будь-який куточок України.