Насіння пасіфлори

«КАТАЛОГ НАСІННЯ ПАСІФЛОР»


Відгуки, Насіння пасіфлори

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 2 голоса

Класна ця пасифлора. Виглядає точно, як зірка з кавалерійського камзола. Вирощувала насінням.

відповісти на відгук

Дуже незвичайна квітуча ліана. Не зразу розумієш, що квіти справжні. Дуже довго у цвітінні. Спочатку вирощувала в горщику. Дякую Флоріуму за насіння таких дивовижних рослин.

відповісти на відгук

Насіння пасіфлори: посадка і догляд. Доставка насіння пасифлори поштою

Пасіфлора являє собою один з найкрасивіших і дивовижних представників флори на планеті. Ця вічнозелена розкішна ліана відмінно розмножується за допомогою зерняток. Вона відрізняється невибагливістю, швидким зростанням, великою кількістю листя і дуже красивими квітами. Пасіфлора з насіння виростає досить швидко. Більш того, при бажанні можна вибрати сорт, який плодоносить. Плоди цього представника флори не тільки їстівні, але і неймовірно смачні.

Купити насіння пасифлори за оптимальною ціною можна не тільки в дорогих спеціалізованих магазинах, але і в цьому інтернет магазині в Києві. Тут ви знайдете кілька сортів цього дивного рослини, тому з легкістю виберете найкрасивіший. Пассифлору купити можна і вже в дорослому вигляді, але доставити її в інше місто буде проблематично. Саме тому краще всього купити насіння пасіфлори поштою.

Виростити пасіфлору з насіння досить просто. Сіяти зернятка потрібно максимально свіжі, оскільки з кожним тижнем зберігання ймовірність їх сходу зменшується. У цьому інтернет магазині ви знайдете найсвіжіші насіння пасіфлори купити які можна навіть не виходячи з дому. Підвищити схожість зерняток допоможуть декілька простих порад. Безпосередньо перед посадкою потріть їх пилочкою для нігтів або наждачним папером з двох сторін. Потім їх слід замочити в молоці на 2 дні. Замість молока можна використовувати свіжий апельсиновий сік. Посів потрібно здійснювати тільки в спеціально підготовлену суміш з грунту, торфу, глини, удобрених мінеральними речовинами. Коли паросток досягне 8 см слід поставити для нього опору. Подальше зростання рослини буде дуже швидким. До кінця першого року пасіфлора може досягти довжини до 1,8 метра і вперше зацвісти, за умови хорошого догляду і регулярної підгодівлі.

Сайт насіння квітів Флоріум дозволяє купити насіння пасіфлори, дуже швидко і надійно. Наш магазин має дуже велику кількість прекрасних квітів, які обов'язково прийдуть Вам до смаку.

Доставка і купити насіння пасіфлори по всій Україні (Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль,Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград, Черкаси, Хмельницький, Сімферополь,Севастополь, Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь, Біла Церква).