Насіння платикодону

«КАТАЛОГ НАСІННЯ ПЛАТИКОДОНІВ»


Відгуки, Насіння платикодону

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 2 голоса

посіяла блакитний платикодон в вазон. Проклюнулись не всі насіння. але мені вистачить. А торішній кущик був то 1 пагінець відпустив всьогого. Я люблю цю квітку.

відповісти на відгук

Щороку висаджую на своїй клумбі цю красу. А якісне насіння та доступні ціни заввжди на Флоріум. Дякую, рекомендую.

відповісти на відгук

Платикодон: особливості вирощування. Купити насіння платикодону в Україні

За звучною і незрозумілою для початківців садівників назвою платикодон «ховається» великий садовий дзвіночок, іноді його називають «широкодзвіночок». Ця рослина досягає висоти 50-60см, має міцні стебла і невелике листя. Основна його перевага - квітки: великі від білого до темно-бузкового кольору, майже всіх відтінків синьо-блакитного. Дзвіночок схильний до перезапилення, тому вирощуючи платикодон з насіння, зібраного самостійно варто очікувати появи гібридів. До гібридизації схильні рослини різних сортів, посаджені на одній ділянці. Бажаючи зберегти якийсь вид краще залишити його єдиним, вдавшись до вегетативного розмноження.

Платикодон потребує нескладного догляду. Для посадки варто вибрати відкрите сонячне місце, добре удобрений, легкий, дренований грунт. Квітка ця багаторічна, частої пересадки не вимагає. До тонкощів вирощування варто віднести особливість платикодону пізно викидати пагони, іноді на початку травня. Найчастіше садівники викопують таку рослину, вважаючи її загиблою, хоча насправді це не так.

Дзвіночок можна вирощувати і в квартирі. Платикодон кімнатний комфортно відчуватиме на сонячному підвіконні, але без палючих променів, під якими рослина може загинути. Для посадки краще взяти насіння платикодону, опустити їх в теплу, пухкий, добре удобрений грунт, помірно зволожений. Квітка має тендітну кореневу систему, тому пересаджувати її не рекомендується. Краще удобрювати, підгодовувати, за що дзвіночок віддячить буйним цвітінням. Не забувайте видаляти відцвілі бутони, це продовжить цвітіння.

Запорука здорової, красивої рослини - якісний посадковий матеріал. Насіння платикодону купити зі зручністю і без розчарування пропонує інтернет магазин Флоріум. Продаж голландського насіння, бульб, цибулин в Україні - його спеціалізація. Садівники отримують замовлення поштою, як у Києві, так і по всій країні. Ціна покупців порадує, дозволивши купити не одну упаковку потрібного посадкового матеріалу, включаючи оптову кількість, так що з настанням тепла сад забарвиться всілякими квітами.

Ми пропонуємо купити насіння квітів онлайн за вигідною вартістю. Ми йдемо назустріч замовникам, пропонуючи оригінальні рослини за приємними цінами, саме тому наш магазин настільки популярний не тільки серед садівників.

Доставка і купити насіння платикодону по всій Україні (Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград , Черкаси, Хмельницький, Сімферополь, Севастополь, Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь, Біла Церква).